LG TV در CES: غول 139 اینچی،”18 قابل لوله شدن

0
147
تلویزیون های ال جی برای CES 2016

نمایشگاه CES علاوه بر تولیدات موبایلی و اسمارت‌دیوایس‌های مختلف همواره محلی برای نمایش فناوری‌های تازه در زمینه پنل‌های تصویری و تلویزیون‌های مختلف بوده است. شرکت ال‌جی در کنار سامسونگ از جمله نقش‌آفرینان اصلی در این میان بوده و قرار است مدل‌های مختلفی را در این کلاس ارائه کند از جمله این مدل‌ها یک نمونه 18 اینچی OLED قابل لوله شدن و یک غول 139 اینچی است.

CES 2016

پنل 18 اینچی OLED ال‌جی کاملا همانند یک ورق روزنامه قابل لوله شدن بوده و از این لحاظ ظرفیت‌های بالایی را ارائه می‌کند. در کنار این مدل یک پنل 55 اینچی OLED به نازکی یک ورق کاغذ توسط LG ارائه شده که به واقعیت پیوستن آن به دلیل خارج کردن تمامی مدارهای الکتریکی از آن و انتقال آنها به خارج از این پنل است. در نهایت مدل‌های 65 اینچی محدب و مقعر به نازکی یک کاغذ نیز توسط LG قرار است در CES امسال رونمایی شوند.

یک تلویزیون 55 اینچی دو رو که قادر است در هر سمت خود محتوای متفاوتی را به نمایش بگذارد یکی دیگر از پنل‌های هیجان‌انگیز LG برای CES 2016 است.

تلویزیون های ال جی برای CES 2016

به جز موارد مفهومی و کانسپت اشاره شده ال‌جی برای نمایشگاه CES امسال مدل‌های معمول و استانداردی که به مرحله تولید انبوه می‌رسند نیز در نظر گرفته است. دو مدل 65 و 77 اینچی OLED با قابلیت HDR برای دقت رنگ بسیار بالا و کنتراست فوق‌العاده از جمله این مدل‌ها به حساب می‌آیند.

یک تلویزیون 65 اینچی UHD بدون حاشیه صفحه‌نمایش در یک کنار یک نمونه 65 اینچی 8K و یک مونیتور 31.5 اینچی در همین قسمت جای می‌گیرند و یک نمونه 86 اینچی LCD با نسبت تصویر 58:9 نیز در لیست LG قرار دارد.

منبع

ارسال یک پاسخ