بامیلو و اولین حراج بلک فرایدی ایران!

5
3019
جراج بلک فرایدی بامیلو

بلک‌فرایدی، مهمترین اتفاق در حوزه خرده‌فروشی جهان است که در بسیاری از کشورهای جهان از جمله فرانسه، آلمان، انگلستان، هند، چین، مکزیک و … برگزار می‌شود و بامیلو به‌عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی ایران قصد دارد این حراج استثنایی با تخفیف‌های ویژه را در ایران اجرا کند. این حراج به مدت دو روز از نخستین ساعات روز6 آذر آغاز می‌شود و  تعدادی از محصولات محبوب با تخفیفی استثنایی به فروش می‌رسند.

Sponsored

حراج استثنایی بلک‌فرایدی (Black Friday) 6 آذر برابر با 27 نوامبر هم‌زمان با سایر کشورهای جهان برای نخستین بار توسط بامیلو در ایران برگزار می‌شود. بامیلو، سعی دارد با همکاری  برندهای ایرانی و خارجی همگام با بازارهای جهانی فرصتی برای مشتریان خود تدارک ببیند. حراج بلک‌فرایدی در سراسر دنیا فرصتی برای خرید است که در دیگر اوقات سال امکان‌پذیر نیست و بامیلو قصد دارد به بهانه این حراج جهانی امکان یک خرید خاص و آسان با قیمت‌های کم نظیر را برای مصرف‌کنندگان ایرانی فراهم کند.

فروشگاه اینترنتی بامیلو با بیش از 200 هزار کالا یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی ایران محسوب می‌شود. در این حراج که از 6 آذر به مدت دو روز برگزار می‌شود، تعداد محدودی از محصولات محبوب مثل جدیدترین مدل آیفون با نیم میلیون تومان تخفیف و محصولات مختلف دیگری در بخش پوشاک، لوازم خانگی و لوازم بهداشتی و آرایشی با قیمت‌های مناسب ارائه می‌شوند.

جراج بلک فرایدی بامیلو

بلک فرایدی  در سراسر دنیا روز جمعه برگزار می‌شود، در یک روز غیر تعطیل، ولی بیشتر ادارات و شرکت‌ها به کارمندان خود اجازه می‌دهند در این روز مرخصی بگیرند و خرید کنند. حتی بسیاری از مردم برای خرید از فروشگاه‌هایی که در حراج بلک فرایدی حضور دارند به کشورهای دیگر سفر می‌کنند بلک فرایدی برای مردم علاوه بر خرید مایحتاج ضروری به معنای یک معامله پرسود همراه با رقابتی تنگاتنگ است. 6 آذر مصرف‌کنندگان ایران برای اولین بار خرید در چنین فضایی را تجربه خواهند کرد.

5 دیدگاه

  1. من هر تخفیف ویژه‌ای رو که گذاشت امتحان کردم و در ۱ثانیه اول همشون ناموجود بودن موندم از بهترون برای خرید تو سایت بودن که زیر یک ثانیه تونستن خرید کنن

  2. بله تخفیف هایی که سر ساعت اصلا سایتشون باز نمی‌شد و یک جنس تو هر دسته بندی خوب بود که دو دقیقه نشده تموم میشد و بقیه جنس ها با تخفیف های سه در صدی !!! واقعا بلک فرایدی ایرانی باید هم همین باشه، به قول ناصر الدین شاه همه چیزمون باید به همه چیزمون بیاد.

    • کاملا موافقم. تخفیف‌های سر ساعت که حداقل در دو مورد در چند ثانیه ناموجود می‌شدند کاملا شائبه غیر واقعی بودن این تخفیف‌ها را تقویت می‌کنند. سایر تخفیف‌ها هم معمولا اصلا ارزش خرید نداشتند.

ارسال یک پاسخ