سال آینده منتظر 3 آیفون مشابه آیفون X باشید

0
2430
سال آینده منتظر 3 آیفون مشابه آیفون X باشید

با اینکه هنوز زمان بسیار کوتاهی از ارائه آیفون‌ 8 و 8 پلاس و آیفون X‌ گذشته از هم‌اکنون خبرها و شایعات در مورد گوشی‌های بعدی اپل شروع شده و یکی از معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین منابع خبرهای اپلی یعنی Ming chi kuo تحلیلگر موسسه KGI از ارائه سه آیفون مشابه آیفون X در سال آینده سخن به میان آورده است. طبق گفته Kuo در سال آینده باید منتظر چند آیفون مشابه آیفون X باشیم که یکی هم‌اندازه آیفون 10 امسالی و دو تای دیگر از آن بزرگ‌ترند. این سه‌گوشی همگی دارای صفحه‌نمایش‌های فول اسکرین بوده و بریده‌گی آزاردهنده و نچندان خوشایند بالای صفحه‌نمایش نیز همچنان در آنها به چشم می‌خورد. طبیعتا از سنسور اثر انگشت نیز در این میان خبری نخواهد بود.

به گفته این تحلیلگر، دو گوشی از این سه گوشی دارای پنل OLED بوده و از لحاظ مشخصات سخت‌افزاری در سالاترین سطح قرار دارند. مدل بزرگ‌تر از صفحه‌نمایش 6.5 اینچی برخوردار بوده و احتمالا با برخورداری از وضوح بیشتر به فشردگی 480 تا 500 پیکسل در هر اینچ دست پیدا می‌کند. مدل کوچک‌تر اما به گفته Kuo، تنها 6.1 اینچی بوده و از پنل LCD معمول و فشردگی کمتری در حدودی 320 تا 330 پیکسل در هر اینچ بهره می‌برد. این گوشی احتمالا نسخه ارزان آیفون‌های سال بعد نام گرفته و رده قیمتی آن بین 649 تا 749 دلار است. علاوه بر صفحه‌نمایش، ظاهرا تفاوت‌های دیگری نیز بین این گوشی و دو مدل دیگر وجود دارد که منجر به کاهش قیمت آن می‌شود.

Kuo تقریبا همیشه در مورد خبرهای منتشر شده از آیفون با اطمینان صحبت کرده است اما این بار از اطمینان همیشگی خبری نیست و خود Kuo نیز به غیر حتمی بودن این اطلاعات اشاره دارد.

منبع

ارسال یک پاسخ