عرضه نوت 5 سامسونگ (Samsung Galaxy Note5) همراه با یوسیم ایرانسل

0
2125
ثبت تلفنی سفارش تعویض سیم کارت ایرانسل

گوشی جدید سامسونگ گلکسی نوت 5 ، به همراه یک سیمکارت یوسیم با قابلیت پشتیبانی از شبکه های نسل دو (GPRS/EDGE)، نسل سه (3G) و نسل چهار (4G/LTE) ایرانسل به خریداران عرضه می‌شود. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، نخستین خریداران گوشی گلکسی نوت 5 سامسونگ با خرید این گوشی از غرفه‌های ویژه سامسونگ، یک سیم‌کارت یوسیم ایرانسل هدیه می‌گیرند.

Sponsored

خریداران گوشی گلکسی نوت 5 سامسونگ با خرید این گوشی از غرفه‌های ویژه سامسونگ در مراکز تجاری اصلی شهرهای مختلف کشور، یک سیم‌کارت یوسیم ایرانسل هدیه می‌گیرند تا به این ترتیب امکان استفاده از تمامی قابلیت‌های گوشی برای آنها فراهم باشد. با فعال سازی این سیم‌کارت و خرید هریک از بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل، تا یک سال، 20 درصد حجم هر بسته اینترنت خریداری شده، به عنوان ترافیک باندپهن رایگان به مشترک تخصیص داده می‌شود. این ترافیک رایگان، پس از فعال‌سازی بسته اصلی در حساب مشترک منظور خواهد شد.

سامسونگ گلکسی نوت 5 - Samsung Galaxy Note5

مشاهده فهرست بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل با شماره‌گیری کد دستوری #5*555* و یا مراجعه به نشانی www.irancell.ir/internet امکان‌پذیر است.

ایرانسل و سامسونگ پیش از نیز در فروردین ماه 94، طی یک همکاری مشترک، اقدام به عرضه گوشی‌های Galaxy S6  و  S6 Edge همراه با سیم‌کارت USIM (سیم‌کارت با قابلیت پشتیبانی از شبکه 4G/LTE) کرده بودند. بر اساس این گزارش، در حال حاضر بیش از ۴۱۸ شهر و دهستان و ۵۶ مسیر جاده‌ای اصلی در تمامی ۳۱ استان کشور، تحت پوشش شبکه 3G و بیش از ۹۰ شهر و دهستان، تحت پوشش خدمات 4G/LTE ایرانسل قرار دارند. مشترکان برای اتصال به شبکه 4G/LTE ایرانسل لازم است ضمن استفاده از گوشی با قابلیت پشتیبانی از این شبکه، اعمال تنظیمات لازم و حضور در مناطق تحت پوشش، سیم‌کارت ایرانسل خود را به یوسیم تغییر داده و یا سیم‌کارت جدید یوسیم خریداری کنند.

ارسال یک پاسخ