اطلاعات خود را با خیال راحت ذخیره کنید

0
1558
هارد اکسترنال بک آپ پلاس سیگیت

شرکت سیگیت یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان محصولات ذخیره اطلاعات در دنیا تا به امروز هارد دیسک‌های بسیاری با تکنولوژی های روز دنیا را روانه بازارهای جهانی کرده است. هارد های اکسترنال سیگیت در دو نوع Desktop و Portable عرضه میشوند که هر یک از این دو شامل دو مدل با نام های Backup plus و Expansion هستند

Sponsored

امروزه  با رشد چشمگیر تنوع وحجم داده ها ، نیاز به فضاهای ذخیره سازی با حجم  و امنیت بالا هر روز بیش از پیش حس می‌شود. اطلاعات و مطالب مهمی که کاربر روزانه در حافظه کامپیوتر خود ذخیره می‏کند امکان دارد به هر دلیلی به صورت ناگهانی از دست برود و کاربر برای بازیابی اطلاعات خود دچار مشکل شود . بنابراین اگر این اطلاعات حائز اهمیت هستند توصیه می‏گردد که به جز نسخه ذخیره شده در حافظه کامپیوتر،  یک نسخه پشتیبان از این اطلاعات در جای دیگری نیز ذخیره شود.  به طور معمول تمام ظرفیت اعلام شده در حافظه داخلی در اختیار کاربر نخواهد بود چراکه بخشی از ظرفیت، توسط سیستم عامل کامپیوتر و فایل های سیستم اشغال شده و مورد استفاده قرار می‏گیرد و کاربر دچار کمبود در  فضای ذخیره سازی سیستم خود می‏گردد. علاوه بر این بسیاری از افراد ترجیح می‏دهند کلیه اطلاعات اعم از کاری و شخصی را همواره همراه خود داشته باشند تا در صورت لزوم از آن ها استفاده کنند! پس اگر اطلاعات مهمی در حافظه کامپیوتر خود ذخیره کرده‏اید و قصد دارید از آنها Back up تهیه کنید و یا حافظه سیستم شما نسبتاً در حال پر شدن است، با تهیه یک هارد اکسترنال می‏توانید اطلاعات را به صورت دسته بندی شده در یک فضای ذخیره سازی خارج از سیستم خود ذخیره کنید.

اطلاعات - هارد اکسترنال بک آپ پلاس سیگیت

شرکت سیگیت یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان محصولات ذخیره اطلاعات در دنیا تا به امروز هارد دیسک‌های بسیاری با تکنولوژی های روز دنیا را روانه بازارهای جهانی کرده است. هارد های اکسترنال سیگیت در دو نوع Desktop و Portable عرضه میشوند که هر یک از این دو شامل دو مدل با نام های Backup plus و Expansion هستند. تفاوت هاردهای Desktop و Portable چنانچه از اسم‏شان پیداست در قابلیت جابه جایی آنهاست. هاردهای Portable با اندازه 5/2 اینچ در ظرفیت های 555 تا 2 ترابایت هاردهای قابل حمل بوده و هاردهای Desktop با اندازه 5/3 اینچ و در ظرفیت های 2  تا 8 ترابایت برای روی میز کار مناسب هستند. هاردهای Backup plus و Expansion هر دو هاردهای خارجی به منظور افزایش فضای ذخیره سازی با ظرفیت های 555 الی 2 ترابایت هستند و بجز تفاوت های ظاهری تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. هارد Backup plus چنانچه از اسمش مشخص است با داشتن چند برنامه پشتیبانی و رمزگذاری فرآیند انجام Back up  از اطلاعات را آسان تر و امن‌تر می‏‌کند.

هارد های اکسترنال Seagate با 2 سال گارانتی سازگار در بازار های کشور عرضه می‌گردند.

ارسال یک پاسخ