همیار آکادمی مرکز یادگیری مهارت‌های جدید، رونمایی شد

0
1064
همیار آکادمی، مرکز یادگیری مهارت‌های جدید، رونمایی شد

Sponsored

در دنیای امروز بهترین راه برای اینکه بتوانیم با جدیدترین شیوه کسب درآمد زندگی خودمان را متحول کنیم و همگام با نسل‌های جدید پیش برویم، این است که خیلی سریع و پربازده یاد بگیریم. علوم و اصولی را یاد بگیریم که ما را در توسعه فکری و کسب و کاری  و مهارتی کمک می‌نمایند.

در همیار آکادمی شما می‌توانید:

 • یاد بگیرید
 • شبکه‌سازی کنید
 • آینده خودتان و کسب وکارتان را بسازید
 • تفکرات خود را به روز نمائید
 • عنوان‌های کاری جذاب را برای خود کنید

سابقه همیار آکادمی

تیم همیار آکادمی از سال ۹۰  مشغول به تحقیق و فعالیت در این بازار هست و دستاورد‌های قابل توجهی با مجموعه همیار وردپرس داشته‌اند (رتبه زیر 150 الکسا ایران، برترین رتبه در بین سایت‌های آموزشی فارسی) که مجموعه این تجربه‌ها و تلاش‌ها در دوره‌ی جامعی به نام وبمستران هوشمند، جمع آوری کرده است.

همیار آکادمی مرکز یادگیری مهارت‌های جدید، رونمایی شد

یادگیری این اصول از راه‌های مختلفی امکان پذیر که در این مقاله به آن می‌پردازیم:

1- از طریق یوتیوب و آپارات

این راه یکی از رایج ترین راه‌های یادگیری یک تخصص است که بزرگ‌ترین مزیت آن، رایگان بودن آن است ولی از عیب هایی که به آن وارد است این است که دسترسی به این سایت در ایران محدود است و مشکل دیگر این است که آموزش‌های یک حوزه، اکثرا به زبان انگلیسی، خیلی سطحی و تبلیغاتی انجام می‌گیرد.

 

2- از طریق وب‌سایت‌های آموزشی

خیلی از وب‌سایت‌های آموزشی در حال حاضر در ایران و خارج از ایران به آموزش مهارت‌های جدید می‌پردازند، که در این راه شاید کمی هزینه بپردازید ولی بازدهی به مراتب بهتری نسبت به راه قبل دریافت خواهید کرد. بزرگ‌ترین عیب برخی از این آموزش‌های مجازی و از راه دور ممکن است  که (اگر شما به مدرس آن دوره شناخت کافی نداشته باشید) به آن مقصدی که برای خود در نظر گرفته اید نرساند.

 

3- از طریق آموزش‌های حضوری

در این روش شما در یک آموزشگاه به صورت حضوری به همراه تعدادی از افرادی که همانند شما عاشق یادگیری آن تخصص هستند، یادگیری را شروع می‌نمایید. تنها انتقادی که می‌توان از این روش داشت، ممکن است هزینه آن باشد که کمی از روش‌های قبلی بیشتر است ولی مزیت آن این است که شما در یک جمعی که همه، هم‌عشق و هم‌هدف هستند قرار می‌گیرید و هرجا از لحاظ روحی نیاز به سوخت‌گیری داشته باشید، دوستان جدیدتان به شما انرژی می‌دهند. هم‌افزایی بقیه هم‌سفرهای شما در یک دوره آموزشی حضوری می‌تواند بزرگ‌ترین مزیت این روش باشد.

همیار آکادمی از کدام راه‌ها برای یادگیری شما برنامه‌ریزی می‌نماید؟

همیار آکادمی به صورت حضوری در تهران (و بزودی در همه شهرهای ایران از جمله اصفهان، شیراز، مشهد، اهواز، بندرعباس، تبریز و …) کلاس‌های آموزشی جدیدترین تخصص‌ها و مهارت‌های روز دنیا را برگزار می‌نماید و جامعه علاقه‌مندان به صورت گروهی و با بیشترین سینرژی، با یادگیری اصولی، به اهداف مورد علاقه خود می‌رسند و پس از گذراندن هر دوره  و بعد از آن، کسب تجربه‌های موفقیت و شکست بیشتر، می‌توانند با تخصص‌های یادگرفته شده، در فرصت شغلی جدید مورد علاقه خود، در آن حوزه، مشغول به کار شوند.

ضمن اینکه با فیلم‌برداری محیطی از فعالیت‌های دانشجویان و اساتید در کلاس و فیلم‌برداری مانیتوری هنگام تدریس و پشتیبانی ۴ بعدی دوره‌های آموزشی، و رویدادهای مختلف برای دانشجویان دوره‌های مختلف، آموزش‌های غیرحضوری تعاملی برای افرادی که دسترسی به کلاس‌های حضوری ندارند ایجاد مینمائیم.

 

پشتیبانی 4 بعدی همیار آکادمی چیست؟

دوره‌های آموزشی همیار آکادمی، برای دانشجویان حضوری و غیرحضوری به صورت‌های زیر انجام میگیرد:

 • پشتیبانی حضوری در دفاتر همیار
  که در این روش شما با هماهنگی قبلی با تیم پشتیبانی دوره خود در دفاتر همیار حضور پیدا می‌نمایید و در سانس‌های زمانی مختلف، مشکل یادگیری خود را حل می‌نمایید.
 • پشتیبانی از طریق تلگرام
  در این روش شما با تیم پشتیبانی از طریق پیام‌رسان تلگرام در ارتباط هستید و گفتگو می‌نمایید تا مشکل خود را مرتفع نمایید.
 • پشتیبانی از طریق تماس تلفنی
  در این روش از طریق تماس رایگان تلفنی می‌توانید با پشتیبان مورد نظر خود صحبت نمایید و مشکل خود را حل نمایید.
 • پشتیبانی از طریق سامانه همیارآکادمی
  دانشجویان پس از شرکت در هر دوره حضوری و غیرحضوری می‌توانند، در سامانه مخصوص دوره خود وارد شوند و سوالات خود را بپرسند تا اساتید و تیم پشتیبانی و حتی سایر دانشجویان در حل آن کمک نمایند.

 

مهارت‌های مورد نیاز برای کسب درآمد در سال 2018 چه هستند؟

مهارت هایی که امروزه جزو پول‌سازترین و پربازده‌ترین به حساب می‌آیند به ۲ دسته تقسیم میشوند:

 • مهارت‌های کسب و کار اینترنتی
  با یادگیری مهارت‌های کسب و کار اینترنتی می‌توانید انواع فعالیت‌های اقتصادی خود یا سایر افراد جامعه در دنیای واقعی (مثل فروشگاه‌ها و مراکز ارائه خدمات و …) را به کسب و کار‌های اینترنتی تبدیل نمایید تا در دسترس همه ایران و جهان قراربگیرند و بتوانند از نهایت پتانسیل خود استفاده نمایند.
 • مهارت‌های فنی
  با تسلط بر مهارت‌های فنی با گذراندن دوره‌های آموزش طراحی سایت با وردپرس، برنامه‌نویسی، گرافیک، پلاگین‌های منتخب توسط اساتید و همچنین ابزار‌های جانبی برای بازاریابی اینترنتی می‌توانید سایت فروشگاهی یا خدماتی خودتان را خیلی سریع و با کم‌ترین هزینه راه‌‌‌اندازی و به درآمد برسانید.

 

مزیت همیار آکادمی نسبت به بقیه مراکز آموزشی در چیست؟

 • محتوایی که در اختیار شما می‌گذارد علاوه بر کیفیت بالا با استاندارد‌های روز دنیا طراحی و ارائه می‌شود.
 • تجربه‌ها و عامل موفقیت اساتید را به شما منتقل می‌نماید تا بتوانید آنها در کسب و کارتان تطبیق بدهید.
 • بر خلاف خیلی از آموزشگاه‌های دیگر که بعد از اتمام آموزش، دیگر هیچ ارتباطی با شما ندارند همیار آکادمی بطور مداوم مطالب دوره‌هایی که گذراندید را بروزرسانی و ارسال می‌کند .
 • برنامه‌های مختلفی را مانند دورهمی سالانه ، همایش و… برگزار می‌کنیم تا انگیزه شما برای توسعه کسب و کارتان حفظ بشود.
 • پشتیبانی اختصاصی حتی بعد از اتمام دوره

چگونه مطمئن شویم که بعد از گذراندن دوره‌ها به کسب درآمد می‌رسیم؟

درست است که همیار آکادمی تمام راهکار‌ها و تجربیات اساتید را به شما منتقل می‌کند و سعی می‌کند تا مباحث را طوری طراحی کند که برای افراد مختلف جامعه قابل فهم باشند تا بتوانند به هدفی که مدنظرشان است برسند، اما موفقیت شما در این مسیری که در پیش می‌گیرید به خودتان بستگی دارد، اما چطور؟ در تمام جلسات هر دوره یک سری تکلیف داده می‌شود که همیارآکادمی بر انجام دادن آنها بسیار تاکید دارد و پیشنهاد می‌کند، حداقل دو ساعت در روز برای انجام تکالیف و مرور مباحث ارائه شده در جلسات پیشین وقت بگذارید. اگر به این صورت با کلاس‌ها پیش بروید مطمئن باشید، در هدفی که برای کسب و کارتان درنظر گرفتید به نتایج مطلوبی می‌رسید. و حتی بعد از اتمام دوره و پیاده سازی پلن کسب و کارتان در صورت لزوم، پیشتیبانی غیر حضوری و حضوری ارائه می‌دهد تا اگر نیاز به راهنمایی داشتید تیم پشتیبانی و اساتید بتوانند کمک‌تان کنند.

شهر وبمستران هوشمند کجاست؟

وب سایتی است که در آن تمام دانشجویان دوره جامع وبمستران هوشمند کسب و کارشان را بطور موفق راه اندازی کردند و به کسب درآمد رساندند ثبت می‌کنند و به دیگران معرفی می‌نمایند. همیارآکادمی قصد دارد با گسترش دادن دوره‌های خود در سراسر ایران بتواند شهر وبمستران را به مرجعی از استارتاپ‌های موفق تبدیل کند.

ارسال یک پاسخ