پایان مرحله مقدماتی المپیاد تکنسین‌های ایران

0
1301
برگزاری مرحله مقدماتی المپیاد تکنیسین ها

مرحله مقدماتی المپیاد تکنسین‌های ایران با حمایت شرکت سامسونگ، سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور، اداره کل آموزش فنی‌وحرفه‌ای استان تهران، مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی‌وحرفه‌ای و آکادمی مهندسی سامسونگ، به‌منظور قدردانی از برترین تکنسین‌های ایران و معرفی آن‌ها به جامعه و صنعت برگزار شد و پس از 25 روز به پایان رسید.

Sponsored

مرحله مقدماتی المپیاد تکنسین‌های ایران که از 19 آبان ماه شروع شده بود، پس از 25 روز، در ساعت 12 نیمه‌شب جمعه 13 آذر ماه به پایان رسید.

در مرحله مقدماتی این دوره از مسابقات، تعداد 2032 نفر در 4 گرایش نصب و تعمیر کولر گازی، موبایل و تبلت، صوتی و تصویری و لوازم‌خانگی ثبت‌نام کردند که از این میان، 439 نفر در گرایش کولر گازی، 507 نفر در گرایش صوتی و تصویری، 529 نفر در گرایش موبایل و تبلت و 517 نفر نیز در گرایش لوازم‌خانگی، شرکت کرده بودند.

در مرحله مقدماتی، داوطلبان باید در مدت 40 دقیقه به 60 سؤال تخصصی در گرایش موردنظرشان پاسخ می‌دادند. با پایان یافتن مرحله مقدماتی، از 100 نفر برتر هر گرایش برای شرکت در محله نیمه‌نهایی که از 17 آذر شروع و تا پایان روز 18 آذر ادامه خواهد داشت، دعوت به عمل می‌آید. در مرحله نیمه‌نهایی، داوطلبان باید با استفاده از اطلاعات کاربری اختصاصی خود که از طریق پیامک و ایمیل برایشان ارسال می‌شود، به سایت المپیاد (www.techolympiad.ir) مراجعه کنند و به سؤالات تخصصی گرایش خود، پاسخ دهند.

پس از پایان مرحله نیمه‌نهایی، 10 نفر برتر هر گرایش به مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی‌وحرفه‌ای در شهر کرج دعوت خواهند شد تا در آزمون‌های عملی و تئوری پایانی شرکت کنند و درنهایت، نفرات برتر هر گرایش مشخص می‌شوند.

ارسال یک پاسخ