گنگ استایل در لیگ بازی های رایانه ای در برج میلاد

0
2265
گنگ استایل د ر لیگ بازی‌های رایانه‌ای

پیرو مذاکرات انجام شده با دبیر لیگ بازی های رایانه ای در خصوص حضور بازی گنگ استایل به عنوان یک بازی ایرانی در این دوره از مسابقات ،  عملیات جدیدی با عنوان لیگ بازی های رایانه ای  طراحی شده است که بازیکنان می توانند از هم اکتون رقابت خود را برای مشخص شدن نفرات برتر آغاز نمایند. لیگ بازی های رایانه ای در حال حاضر در برج میلاد در حال برگزاری می باشد و از نفرات برتر این عملیات دعوت می شود تا در مراسم اختتامیه این دوره از بازی ها شرکت کنند. جایزه در نظر گرفته شده برای نفر اول این عملیات ، یک دستگاه دوربین ورزشی HD شیائومی ( Xiaomi Action Cam ) می باشد که جایزه فرد پیروز در عملیات لیگ بازی های رایانه ای و عملیات تب طلا در مراسم اختتامیه به نفرات برتر اهدا خواهد شد.

در عملیات ویژه گنگ استایل نیاز نیست که حتما سطح دفتر کار شما به مراحل بالا رسیده باشد، همه بازیکنان و حتی بازیکنان تازه وارد می توانند بسادگی در این عملیات شرکت کنند و محدودیتی برای شرکت در عملیات در نظر گرفته نشده است ، گرچه  بازیکنانی که تجربه و توانایی بیشتری در بازی های استراتژیک دارند ، ساده تر می توانند بهترین راه را برای پیروز شدن در عملیات انتخاب کنند. در عملیات ویژه گنگ استایل به کسانی که بهترین استراتژی و سرعت عمل را در کسب پیروزی داشته باشند جوایزی اهدا می شود.

گنگ استایل د ر لیگ بازی‌های رایانه‌ای

دقت کنید برای شرکت در این عملیات فقط تا ظهر روز جمعه مورخ  19 شهریور ماه 1395  زمان دارید!

جوایز:

نفر اول : بسته الماس 1000 تایی + دوربین ورزشی اکشن کم شیائومی

نفر دوم : بسته الماس 500 تایی

نفر سوم: بسته الماس 200 تایی

جایزه ویژه: بلیت شرکت در اختتامیه لیگ بازی های رایانه ای در برج میلاد با حضور خواننده محبوب رضا یزدانی و حضور شخصیت های مشهور کشور

– 10 نفر برتر عملیات لیگ بازی های رایانه ای

– 10 نفر برتر رنکینگ کل بازی تا ساعت 12 روز  جمعه 19 شهریور.

 

شایان ذکر است، جوایز عملیات تب طلا و عملیات لیگ بازی های رایانه ای در مراسم اختتامیه  در برج میلاد اهدا خواهد شد.

 

لینک کامل خبر در سایت:

lipinic.com/blog

کانال تلگرام:

telegram.me/GangStyle

ارسال یک پاسخ