جشن پایان سال ایسر در هتل اسپیناس پالاس

0
1955
جشن سالیانه ایسر

گردهمایی سالانه ایسر در روز پنج‏ شنبه ششم اسفند ماه 94 در محل هتل اسپیناس پالاس برگزار شد. در این گردهمایی مدیران ارشد شرکت FDC، شرکت سازگارارقام و شماری از فعالان بازار آی تی و خبرنگاران این حوزه حضور داشتند. در این مراسم ضمن نمایش طیف متنوعی از محصولات ایسر در کلاس‌های مختلف گزارشی در مورد این برند ارائه شد.

Sponsored

در آغاز مراسم، جناب آقای دکتر سیف و سرکار خانم مهندس رجبی پور ضمن خیر مقدم، از همکاری عالی و پیوسته  فعالان بازار در زمینه فروش محصولات ایسر ابراز خوشنودی کردند و گارانتی سازگار را پشتوانه‏‌ای بزرگ برای محصولات ایسر در ایران دانستند. در ادامه سخنرانی، آمار و وضعیت کلی برند های مطرح IT مورد بررسی قرار گرفت. سپس آقای جورج، اختصاصا درباره جایگاه فعلی برند ایسر در دنیا سخن گفت و اعلام کرد که در هر 2 ثانیه یک محصول از برند ایسر در جهان به فروش می‏رسد. طبق اظهارات او در حال حاضر ایسر چهارمین برند پرفروش کامپیوتر در جهان و سومین برند پرفروش نوت‏بوک در خاورمیانه و اروپا است.

جشن سالیانه ایسر

از محصولات ایسر، تبلت و نوت بوک گیمینگ Predator در کنار نوت‏‌بوک‏‌های V3 ، Black edition و شاسی جدید نوت‏‌بوک E5 در رنگ‏‏‏های متنوع  به همراه مشخصات فنی آنها در سالن به نمایش گذاشته شده بود که  مدیران کالاهای نوت‏‌بوک و تبلت سازگار در طی مراسم به معرفی و بررسی دقیق تر این محصولات پرداختند. در این گردهمایی از فروشندگان برتر ایسر در سال 94 تقدیر ویژه به عمل آمد و با انجام قرعه کشی به حاضرین، جوایزی نفیسی اهدا گردید.

جشن سالیانه ایسر

ارسال یک پاسخ