آپدیت AirDroid یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های اندروید

0
1683
ارائه شدن نسخه سوم نرم افزار airdroid

برنامه AirDroid‌ مدت‌هاست که یکی از برترین و محبوب‌ترین برنامه‌های مجموعه اندروید به حساب می‌آید. این برنامه کاربردی پس از وصل شدن گوشی یا تبلت به شبکه وای‌فای مشترک با کامپیوتر PC کاربران امکان دسترسی کامل به محتوای گوشی را از دسک‌تاپ فراهم می‌آورد نسخه سوم AirDroid با یک آپدیت بزرگ علاوه بر امکانات جدید حالا از مک نیز پشتیبانی می‌کند.

AirDroid 3 که از امروز در دسترس قرار گرفته، در وظیفه اصلی خود یعنی تبادل اطلاعات مابین کامپیوتر و گوشی بدون نیاز به اتصال کابل فیزیکی تغییری صورت نداده اما اینک یک رابط کاربری مخصوص کامپیوتر به مجموعه آن افزوده شده است ارتباط مستقیم کامپیوتر در این تعریف و ظاهر شدن نوتیفیکیشن‌های موبایل روی صفحه کامپیوتر با امکان پاسخ‌گویی (البته به جز پاسخ به تماس که منحصرا توسط گوشی انجام می‌شود) کارکردی مشابه مجموعه iOS و نسخه جدید سیستم‌عامل مک موسوم به Yosemite را نشان می‌دهد. البته این بار ویندوز تنها رابط کاربری برای دسترسی به AirDroid نیست و در نسخه جدید می‌توان از مک نیز استفاده کرد. AirDroid تا پیش از این یک رابط وب با IP مشخص برای اتصال به گوشی استفاده می‌کند، امکانی که هنوز نیز برای افرادی که تمایل به نصب برنامه جداگانه روی کامپیوتر ندارند در دسترس قرار دارد.

ارائه شدن نسخه سوم نرم افزار airdroid

امکان نمایش اپلیکیشن‌ها،‌ مشاهده و پاسخگویی به SMSها، مشاهده فرد تماس گیرنده و انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل از جمله کارهای قابل انجام با AirDroid به حساب می‌آید. البته برخی از امکانات نرم‌افزار مثل برداشت اسکرین‌شات از صفحه گوشی و یا نمایش برنامه‌های موبایل روی صفحه کامپیوتر به روت بودن سیستم‌عامل موبایل احتیاج دارد.

ارائه شدن نسخه سوم نرم افزار airdroid

نسخه سوم اپلیکیشن AirDroid برای نصب روی گوشی موبایل را از اینجا، برنامه دسک‌تاپی این اپلیکیشن برای سیستم‌عامل ویندوز را از این لینک و در نهایت برنامه مخصوص نصب روی سیستم‌عامل مک را از اینجا دانلود کنید.

منبع

ارسال یک پاسخ