این تصویر آیفون 7 و جعبه آن است؟

0
2083
ارائه تصاویر منتسب به آیفون 7 و جعبه آن

طبق یک رسم نانوشته در سال‌های اخیر معمولا در طی ماه‌های منتهای به معرفی یک آیفون تصاویر متعددی از این گوشی و جعبه مختویات آن منتشر می‌شود و در این میان آیفون 7 نیز مستثنی نیست. به تازگی تصاویری از خود این گوشی همراه با جعبه منتسب به آن منتشر شده که از خلال آن در صورت صحت تصویر می‌توان به اطلاعات جالبی دست یافت.

در تصاویر منتسب به این گوشی که پیش از این منتشر شده بود سایز یکسانی نسبت به آیفون 6s مشاهده می‌شد و طراحی خطوط آنتن در پشت گوشی نیز با تغییر روبرو شده بود امری که در تصاویر امروز نیز به نوعی تکرار شده است. نکته جالب در این میان حضور تنها یک دوربین در پشت گوشی است و ظاهرا ترکیب دو دوربین (در صورتی که به واقعیت بپیوندد) برای نسخه بزرگ‌تر و Plus در نظر گرفته شده است. رنگ گوشی نیز به طلایی کامل گرایش دارد که در صورت درست بودن تصویر رنگ تازه‌ای برای گوشی‌های آیفون به حساب می‌آید.

ارائه تصاویر منتسب به آیفون 7 و جعبه آن

در تصویر نچندان با کیفیت دیگر آنچه جعبه گوشی آیفون 7 خوانده می‌شود به چشم می‌آید که با وجود واضح نبودن همچنان می‌توان به وضوح عبارت iPhone 7 Rose Gold 64GB را روی آن مشاهده کرد در صورتی که فرض کنیم این نسخه بیسک و پایه دستگاه است می‌توان امیدوار بود که در نسل بعدی آیفون‌های اپل نسخه 16 گیگابایتی دستگاه جای خود را به ورژن  64 گیگایتی بدهد.

ارائه تصاویر منتسب به آیفون 7 و جعبه آن

منبع 1

منبع 2

ارسال یک پاسخ