مجسمه اندروید 7 نوقا بیرون ساختمان گوگل

0
2851
نامگذاری اندروید N با نام Nougat

همانطور که بسیاری پیش‌بینی می‌‌کردند، شرکت گوگل نهایتا نام سیستم‌عامل بعدی این شرکت که تا به امروز از آن با عنوان Android N نام برده می‌شد را رسما Nougat یا نوقا نام‌گذاری کرد. گوگل طبق رسم هر سال همزمان با معرفی نام رسمی سیستم‌عامل مجسمه آن را نیز در مقابل شرکت برای بازدید عموم به نمایش می‌گذارد.

این مجسمه مثل تمامی ادوار گذشته در مقابل دفتر مرکزی گوگل در Mountain View کالیفرنیا قرار گرفت و ظاهرا پس از نصب آن افراد حاضر هریک یک شیرینی نوقا دریافت کرده‌اند. گوگل توضیح نداده است که چرا نوقا را بر دیگر نام‌های متصوری که با حرف N آغاز می‌شوند (و از همه محتمل‌تر Nutella) ترجیح داده است. این شرکت همچنین مشخص کرده که این ورژن نسخه 6.1 اندروید نبوده و به دلیل اینکه یک نسخه باتغییرات عمده است نسخه هفتم سیستم‌عامل اندروید محسوب خواهد شد.

 

 

هنوز با وجود آنکه نسخه Developer Preview این سیستم‌عامل از ماه مارچ در دسترس قرار دارد مشخص نیست که ورژن نهایی این سیستم‌عامل چه زمانی دقیقا ارائه می‌شود البته نگفته پیداست که این رونمایی مثل سال‌های گذشته همزمان با معرفی نکسوس‌های بعدی این شرکت (که احتمالا یکی یا هر دوی آنها توسط HTC ساخته می‌شود) صورت می‌پذیرد.

منبع

ارسال یک پاسخ