کارت‌ حافظه مقاوم اپیسر UHS-I U3 با سرعت 95MB/s

0
1915
کارت حافظه پر سرعت اپیسر

کمپانی اپیسر از فعالان عرصه محصولات ذخیره‌سازی، از جدیدترین کارت‌های حافظه خود با استاندارد ذخیره‌سازی UHS-I U3 رسما رونمایی کرد. این‌سری از کارت‌های حافظه از گروه کارت‌های SDXC و MicroSDHC بوده و برای حرفه‌ای‌های عکاسی و تصویربرداری و کسانی که سرعت‌بالای ذخیره‌سازی در تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند برای‌شان مهم است، طراحی و ساخته ‌شده‌اند.

استفاده از استاندارد UHS-I U3 در انتقال اطلاعات، باعث شده تا سرعت خواندن و نوشتن به ترتیب به 95 و 85 مگابایت در ثانیه برسد. سرعت انتقال اطلاعات بسیار بالا در کنار حداکثر ظرفیت 128 گیگابایت، علاقه‌مندان به فیلم‌برداری سه‌بعدی یا فیلم‌برداری با دقت تصویر 4K و کیفیت بالا که حجم زیادی از فضای ذخیره‌سازی را می‌طلبد، باعث شده تا این سری از کارت‌های حافظه گزینه‌ای ایده‌آل برای کاربران ابزارهای پیشرفته امروزی باشد. علاوه بر سرعت و ظرفیت بسیار بالا، کارت‌های حافظه جدید Apacer UHS-I U3 برای استفاده در شرایط دشوار نیز آبدیده هستند که باعث می‌شود حیطه استفاده از این سری محصولات افزایش یابد.

کارت حافظه پر سرعت اپیسر

سرعت‌بالا برای آسودگی خاطر

عکاسان و فیلم‌برداران حرفه‌ای، برای ثبت سریع لحظه‌ها و حفظ کیفیت بالا، به ابزارهای ذخیره‌سازی پرسرعت و باثبات نیاز دارند تا بتوانند محتوای مورد نظرشان را با خیال راحت ذخیره کنند. نسل جدید کارت‌های حافظه اپیسر گزینه‌ای مناسب برای استفاده در دوربین‌های عکاسی و فیلم‌برداری جدید است که قابلیت فیلم‌برداری 4K یا ثبت تصاویر با فرمت RAW (فرمت خام ثبت عکس) را دارند. انتقال اطلاعات ذخیره‌شده از روی کارت حافظه به سیستم‌های مجهز به پورت‌های پرسرعت نیز همچنان با سرعت‌بالا صورت خواهد گرفت و در زمان صرفه‌جویی خواهد کرد.

استفاده از استاندارد جدید SDXC باعث شده تا اپیسر بتواند حجم این‌سری از کارت‌های حافظه را به 128 گیگابایت افزایش دهد. تمامی دستگاه‌ها و ابزارهایی که توانایی پشتیبانی از این استاندارد را دارند، می‌توانند کارت‌های حافظه جدید اپیسر را شناسایی کرده و از ظرفیت بالا و سرعت انتقال اطلاعات بالای آن بهره‌مند شوند.

apacer-revealed-uhs-i-u3-durable-high-speed-sd-cards-02

ایمنی بالا

برای برخی از کاربران حرفه‌ای، مقاومت محصولاتشان در برابر شرایط دشوار بسیار مهم است. سری جدید کارت‌های حافظه اپیسر در رده محصولات آماده برای استفاده در شرایط دشوار قرار می‌گیرد و علاوه بر ضد‌آب بودن و مقاومت در برابر شرایط دمایی سخت، در برابر تکان‌های شدید، اشعه ایکس و میدان مغناطیسی نیز مقاوم بوده و همچنان قابل‌استفاده است. سوئیچ داخلی حفاظت در برابر نوشتن و سیستم تصحیح خطا (ECC) مورد استفاده در این کارت‌های حافظه نیز می‌تواند به‌خوبی از اطلاعات ذخیره‌شده روی کارت حافظه محافظت کند.

هما‌ن‌طور که اشاره شد، این‌سری در دو استاندارد SDXC برای دوربین‌های دیجیتال و microSDHC برای تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند طراحی‌شده است. ترکیب رنگی مشکی و طلایی این‌سری به نوعی بیان‌کننده خاص و یکتا بودن آن خواهد بود. کارت‌های حافظه اپیسر UHS-I U3 با گارانتی داده‌پرداز رایانه متین در بازار ایران عرضه خواهد شد.

ارسال یک پاسخ