آیپد پرو (iPad Pro) با جزئیات فاش شد

0
1652
اطلاعات جدید در مورد تبلت ipad pro

ارائه یک آی‌پد بزرگ با صفحه‌نمایشی بزرگ‌تر از 9.7 اینچ از مدت‌ها پیش و بیش از یک سال  گذشته بر سر زبان‌ها افتاده بود و حتی در یک دوره زمانی در تابستان گذشته انتظار رونمایی آن می‌رفت. از این تبلت این بار اطلاعات کامل‌تری در دست است که برخی از مشخصات آن همراه با سایز دستگاه و صفحه‌نمایش را نشان می‌دهد. در این اطلاعات ساز پنل 12.9 اینچ اعلام شده است.

اعلام این سایز برای آیپد پرو (iPad Pro)‌ در حالی اتفاق می‌افتد که اطلاعات پیشین در مورد این تبلت به سایز 12.2 اینچی اشاره داشت. در تصویر شماتیکی که از سوی حساب OnLeaks به نمایش گذاشته شده است طول و عرض دستگاه به ترتیب 305.7 و 222.6 میلیمتر اعلام شده که از روی آن سایز صفحه‌نمایش 12.9 اینچ با نبت تصویر 4:3 تخمین زده می‌شود. این صفحه‌نمایش نزدیک به 75.7 درصد از کل فضای روی تبلت را پوشانده و از این لحاظ نسبت به iPad Air 2‌ فعلی با پوشش 71.7 درصدی، افزایش چشمگیری را نشان می‌دهد.

اطلاعات جدید در مورد تبلت ipad pro - آیپد پرو

یک نکته جالب دیگر در این میان به ضخامت تنها 7.2 میلیمتری این تبلت باز می‌گردد که در مقایسه با تبلت‌های 12.2 اینچی سری Note و Tab سامسونگ با ضخامت 8 میلیمتری بسیار Slim تر به نظر می‌رسد.

اسپیکرهای چهارگانه در دو طرف و لنز دوربین از دیگر مواردی است که در تبلت آیپد پرو دیده می‌شوند و احتمال فراوانی برای مشاهده USB نوع C نیز در این تبلت وجود دارد.

منبع

ارسال یک پاسخ