معرفی مادربورد قدرتمند TUF Trooper B85 ایسوس

0
1819
معرفی مادربورد قدرتمند TUF Trooper B85 ایسوس

کاربران و طرفداران ایسوس که با محصولات این شرکت به خوبی آشنا هستند می‌دانند که مادربوردهای این شرکت در گروههای مختلفی طبقه بندی می‌شوند. قطعات و تجهیزات به کار رفته در مادربوردهای سری TUF ایسوس از کیفیت و جزئیات ویژه‌ای برخوردار هستند که آنها را در رده مادربورد های سرور قرار می‌دهند و همین امر نشان دهنده ثبات، پایداری و اطمینان پذیری آنها است.

ایسوس به تازگی مادربورد جدیدی از سری TUF با مدل Trooper B85 را معرفی کرده که با کیفیت بالا و قابلیت تحمل شرایط سخت ساخته شده است. Trooper B85 TUF در رده مادربوردهای سرور قرار می‌گیرد و پایداری و طول عمر بالای دستگاه را تضمین می‌کند. مادربورد TUF Trooper B85 ایسوس توسط مهندسین گروه TUF طراحی و ساخته شده و به عنوان یک مادربورد رده سرور به مدت 5 سال ضمانت شده است. مادربورد TUF Trooper B85 امکانات  انحصاری سری TUF از جمله سوکت LANGuard Ethernet و TUF ESD Guard 2 را در اختیار دارد تا از مادربورد در برابر صدمات ناشی از تخلیه الکترومغناطیسی جلوگیری کند. این مادربورد که مبتنی بر چیپ‌ست B85 Express اینتل طراحی شده است، جدیدترین نسخه از مادربوردهای TUF است و از مزایای تجهیزات با ثبات TUF، TUF Audio با پوشش فیزیکی و TUF Thermal Radar Core با قابلیت مدیریت حرارت سیستم بهره می‌برد.

معرفی مادربورد قدرتمند TUF Trooper B85 ایسوس

ثبات و پایداری در رده مادربوردهای سرور و نظامی

در ساخت مادربورد TUF Trooper B85 از تجهیزات نظامی متعددی استفاده شده است بنابراین در هر شرایطی از عملکرد قابل توجهی برخوردار هستند. استفاده از خازن‌های 10K سیاه رنگ ژاپنی تا 20درصد از تحمل بیشتری در برابر حرارت و 5 برابر طول عمر بیشتر در مقایسه با سایر خازن‌ها برخوردار هستند. از طرفی چوک های TUF از مواد با کیفیت ضد زنگی ساخته شده اند که به خوبی از عهده وظیفه از بین بردن گرما و ثبات مادربورد بر می‌آیند.

تمامی مادربوردهای TUF Trooper B85 ایسوس تحت آزمون‌های متعدد و سنگین در حداکثر دمای 55 درجه سلسیوس به مدت 48 ساعت و در هوایی با 90 درصد رطوبت مورد بررسی قرار گرفته‌اند. به علاوه این مادربوردها به مدت 20 ساعت در محیطی با دمای 60 درجه و 90 درصد رطوبت در معرض شوک‌های حرارتی شدید آزمایش شده‌اند تا از عملکرد و قدرت آن‌ها در شرایط سخت آب و هوایی نیز اطمینان حاصل شود. مهندسین مادربوردهای سری TUF ایسوس بیش از 7000 ساعت مادربوردهای TUF Trooper B85  را بررسی کرده‌اند تا قابلیت سازگاری این مادربوردها با بیش از 1000 دستگاه را تضمین نمایند. بنابراین با اطمینان می‌توان گفت که این مادربورد جدید ایسوس نیز با لوازم جانبی متعدد و متنوعی سازگار بوده و کاربران را با محدودیت اتصال آن ها به مادربورد خود مواجه نخواهدکرد.

محافظت در برابر آسیب های ناشی از تخلیه الکترومغناطیسی

سوکت LANGuard  به کار رفته در مادربورد TUF Trooper B85 از فناوری پیشرفته‌ای در مدیریت سیگنال‌ها برخوردار است و خازن‌هایی در اختیار دارد تا خروجی سیگنال را بهبود بخشد. این سوکت که تحت استانداردهای نظامی مورد بررسی قرار گرفته است از مادربورد در برابر نوسانات ناشی از رعد و برق و الکتریسیته ساکن محافظت می‌کند. مادربورد B85 ایسوس نسخه به روز شده TUF ESD Guard 2 را نیز در اختیار دارد که از مادربورد در برابر تخلیه ناگهانی الکترواستاتیکی محافظت می‌کند. نسخه TUF ESD Guard 2 به گونه‌ای ساخته شده است که دو برابر قدرتمندتر از نسخه قبلی آن باشد و تمامی پورتهای USB و کانکتورهای صوتی را پوشش می‌دهد.

معرفی مادربورد قدرتمند TUF Trooper B85 ایسوس

مادربورد TUF Trooper B85 به تجهیزات صوتی ویژه TUF audio نیز مجهز شده است تا تنظمات صوتی دستگاه در هر شرایطی و با توجه به نیاز کاربر در هنگام گفت‌وگوی آنلاین، تماشای فیلم و یا پخش فایل‌های صوتی به راحتی امکان پذیر شود. با پیاده‌سازی سخت افزارهای حرفه‌ای و پوشش محافظ فیزیکی امکان تفکیک سیگنال‌های آنالوگ و دیجیتال از یکدیگر به راحتی امکان پذیر شده و تداخل امواج نیز به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد. نتیجه استفاده از این امکانات سخت‌افزاری، تولید صدایی واضح و با کیفیت و همچنین امکان بررسی بصری با استفاده از نشانگرهای LED موجود روی مادربورد میباشد.

برای اطمینان از ساختار خنک‌کنندگی، مادربورد TUF Trooper B85، ایسوس از TUF Thermal Radar استفاده کرده است. این سیستم، دمای بخش‌های مختلف مادربورد را تنها با یک کلیک برای کاربر به نمایش در آورده و امکان تنظیم آن را در اختیار وی قرار می‌دهد. TUF Thermal Radar به کاربر کمک می‌کند تا تنها با یک کلیک از به روز بودن سیستم خنک‌کننده اطمینان یابد و در صورت نیاز به سرعت عملیات به روز رسانی را انجام دهد.

ارسال یک پاسخ