بیستمین سالگرد ایسوس و گرافیک ویژه GTX980

0
1498
ارائه نسخه ویژه کارت گرافیک GTX 980 ایسوس

شرکت ایسوس پس از گذشت 20 سال از آغاز فعالیت خود در طراحی و ساخت کارت‌های گرافیک، اقدام به طراحی نسخه ویژه و منحصر به‌فردی از کارت گرافیک GTX 980 کرده که با تجهیز به آخرین پردازنده گرافیکی NVIDIA، از فرکانس 1431 مگاهرتز و مجموعه کاملی از فناوری‌های انحصاری ایسوس بهره می‌برد. از این کارت تعداد محدودی با طراحی زیبا و طلایی رنگ ارائه شده است.

علاوه بر موارد اشاره شده این کارت گرافیک در نسخه ویژه سفید رنگی از سری Turbo نیز ارائه می‌شود که طراحی مدرنی داشته برای استفاده در پیکربندی SLI بسیار مناسب خواهد بود.

ارائه نسخه ویژه کارت گرافیک GTX 980 ایسوس

طراحی منحصر بفرد و متفاوت و به همراه ویژگی‌های متعددی از جمله Memory Defroster، سیستم خنک کنندگی DirectCU ، فناوری فن 0dB، فناوری Digi+ VRM و تجهیزات Super Alloy Power، سیستم مونیتورینگ GPU Tweak و نرم افزارهای اختصاصی تنظیمات کارت گرافیک از جمله ویژگی‌های اصلی این کارت گرافیک جدید به حساب می‌آید.

ارائه نسخه ویژه کارت گرافیک GTX 980 ایسوس

منبع

خلاصه‌ای از فعالیت‌های ایسوس در 20 سال گذشته در این موارد خلاصه می‌شود:

از سال 1996 تا کنون ایسوس به صورت مداوم در حال ارائه فناوریهای نوینی بوده که صنعت ساخت کارت های گرافیک را تحت تاثیر قرار داده و دستخوش تغییر کرده است

سال 1998:  ارائه استاندارد جدید صنعتی با تولید نخستین کارت گرافیک مجهز به هیت سینک و فن خنک کنندگی و پایداری بهینه

سال 2002: ارائه استاندارد جدید صنعتی با تولید نخستین کارت گرافیک مجهز به PCB سیاه

سال 2007: معرفی نخستین کارت گرافیک اکسترنال با نام XG Station که امکان کنترل فیزیکی سرعت کلاک را در اختیار کاربران قرار داد و به نمایشگری مجهز شده بود که اطلاعات مربوط به عملکرد کارت مانند دمای پردازنده گرافیکی و سرعت فن را نشان می‌داد.

سال 2008: ساخت اولین کارت گرافیک ROG به نام  ROG Matrix EN9600/ EN9800 GT . این کارت گرافیک با هدف انجام عملیات اورکلاکینگ به صورت ساده و کاربرپسند ساخته شده بود و الهام بخش نسل های بعدی کارت های سری ROG شد.

سال 2010: ارائه استاندارد جدید صنعتی با ساخت نخستین راه حل خنک کنندگی با استفاده از لوله های مسی در ارتباط مستقیم با GPU

سال 2011: ارائه استاندارد جدید صنعتی با ساخت تجهیزات Super Alloy Power که حداکثر عملکرد و پایداری را با کمترین میزان مصرف انرژی و تولید حرارت را تضمین می‌کرد. تجیهزات Super Alloy Component تا به امروز در تمامی کارت های گرافیک ایسوس پیاده سازی می‌شود.

سال 2013: ارائه استاندارد جدید صنعتی با ساخت نخستین راه حل خنک کنندگی هیبرید هوا/مایع در کارت گرافیک ROG Poseidon.

سال 2014: ارائه استاندارد جدید صنعتی با معرفی کارتهای گرافیک سری Strix به همراه فناوری پیشرفته Direct CU و 0dB-fan که به گیمرها امکان تجربه بازی در سکوت کامل را فراهم می‌سازد.

ارسال یک پاسخ