با کانن EOS 80D پیش از معرفی آشنا شوید

0
2129
اطلاعات اولیه در مورد دوربین کانن eos 80d

دوربین‌های دو رقمی DSLR کانن تلفیقی از امکانات بسیار پیشرفته و البته بسیار گرانبهای دوربین‌های تک رقمی فول فریم این شرکت و قیمت مناسب دوربین‌های حرفه‌ای Entry-level کانن به حساب می‌آیند. پس از EOS 60D و EOS 70D کانن ظاهرا به زودی مدل کاملا جدید EOS 80D را به بازار ارائه می‌‌کند. اینک اطلاعاتی در مورد این مدل همراه با تصویر آن به دست آمده است.

اطلاعات به دست آمده در این زمینه به نقل از Digicame-info به دست آمده که در طی آن علاوه بر مشخصات،‌تصاویر Canon EOS 80D نیز به چشم می‌خورد. با توجه به سایقه این سایت در ارائه اطلاعات صحیح می‌توان در این مورد نیز به میزان زیادی از صحت این اطلاعات اطمینان داشت. EOS 80D طبق اطلاعات این منبع یک دوربین 24.2 مگاپیکسلی از نوع APS-C با سیستم اتوفوکوس dual pixel CMOS AF است که ضمن ارائه 45 نقطه اتوفوکوس، می‌تواند تا 7 فریم پی در پی در هر ثانیه را نیز شکار کند.

اطلاعات اولیه در مورد دوربین کانن eos 80d

ISO این دوربین تا 16000 قابل افزایش است و چشمی آن نیز 100 درصد محیط پیرامونی را پوشش می‌دهد صفحه‌نمایش 3 اینچی با قابلیت تاچ اسکرین، فیلم‌برداری فول اچ‌دی با 60 فریم در ثانیه همراه با وای‌فای و NFC و اپلیکیشن موبایل داخلی دیگر نکات جذاب EOS 80D را تشکیل می‌دهند.

اطلاعات اولیه در مورد دوربین کانن eos 80d

در مورد زمان ارائه این دوربین به بازار هنوز اطلاعاتی در دست نیست اما با توجه به رخنه کردن اطلاعاتی از این دست به منابع معتبر می‌توان انتظار داشت که این زمان چندان نیز دور نخواهد بود.

منبع

ارسال یک پاسخ