CES 2018 : معرفی سه هدفون درون گوشی سونی

0
1591
CES 2018 : معرفی سه هدفون درون گوشی سونی

شرکت سونی روز گذشته حضور خود در نمایشگاه CES 2018 را با معرفی اکسپریا XA2، اکسپریا XA2 Ultra و اکسپریا L2 کاملا پر رنگ آغاز نمود و امروز نیز با معرفی سه هدفون درون گوشی بار دیگر توجه‌ها را به خود جلب کرده است. این سه هدفون درون گوشی هر سه وایراس بوده و در سه رده قیمتی مختلف ارائه می‌شوند که طبیعتا کاربران متفاوتی را هدف قرار داده‌اند یک نکته مشترک در مورد این سه هدفون درون گوشی مجهز بودن آنها به استاندارد مقاومت IPX4 است که آنها را در برابر طوبت و عرق مقاوم می‌سازد.

CES 2018 : معرفی سه هدفون درون گوشی سونی

مدل بالا رده یا WF-SP700N کاملا بی‌سیم بوده و هیچ نوع سیمی در آن دیده نمی‌شود به همین علت اگر دوست دارید تا چیزی شبیه AirPods اپل را داشته باشید شاید این مدل مناسب شما باشد. این سری که مشابه مدل WF-1000X سال گذشته سونی هستند می‌توانند با یک بار شارژ تا 3 ساعت دوام باتری داشته باشند و از یک کیس جداگانه برای شارژ شدن برخوردارند. این مدل گران‌ترین نمونه در بین هدست‌های معرفی شده در این نوبت سونی بوده و 180 دلار قیمت دارند.

برای کسانی که هنوز به هدست‌های به هدست‌های دارای سیم احتیاج دارند، سونی مدل WI-SP600N را معرفی کرده که دارای فناوری حذف نویز بوده و باتری آن تا 6 ساعت دوام دارد. این مدل 150 دلار برای شما آب خواهد خورد. آخرین مدل یعنی WI-SP500 تقریبا مشابه مدل قبلی ست با این تفاوت که با کنار رفتن فناوری حذف نویز نه‌تنها قیمت آن ارزان‌تر شده و تنها 80 دلار خواهد بود بلکه در مصرف باتری نیز صرفه‌جوئی شده و با یک بار شارژ می‌توانید تا 8 ساعت از این هدفون درون گوشی استفاده کنید.

منبع

ارسال یک پاسخ