LG G4 دوربین فوق‌العاده‌ای خواهد داشت (ویدئو)

0
1007
اطلاعات جدید در مورد دوربین LG G4

لحظه به لحظه به 28 آوریل و زمان ارائه رسمی پرچمدار شرکت ال‌جی یعنی G4 نزدیک می‌شویم و هر روز اطلاعات تایید نشده فراوانی در مورد این گوشی به بیرون درز پیدا می‌کند. روز گذشته LG از  رابط کاربری جدید این گوشی با نام LG UX 4.0 پردده برداری کرد و حالا تکه‌ دیگری از این اطلاعات در مورد دوربین این گوشی به صورت رسمی منتشر شده است. ال‌جی این اطلاعات را در قالب یک ویدئو معرفی کرده است.

این ویدئوی کوتاه 40 ثانیه‌ای هنوز مشخصات و شکل ظاهری دستگاه را لو نمی‌دهد اما در آن بر لنز بزرگ دوربین در بخش پشتی تاکید شده است. ناگفته‌ها حاکی از این است که ال‌جی وضوح دوربین این گوشی را به 20 مگاپیکسل و فراتر از رقیب اصلی خود ارتقا می‌دهد و با توجه به شکل به نمایش درآمده لنز حتی می‌توان از یک سنسور بزرگ‌تر در پشت این مجموعه نیز سخن گفت.

اطلاعات جدید در مورد دوربین LG G4

اما تاکید اصلی در این ویدئو روی رزولوشن یا اندازه لنز نیست بلکه ال‌جی در این فیلم از گشودگی دیافراگم و عدد F/1.8 سخن می‌گوید که حتی از F/1.9 حاضر در گوشی گلکسی اس 6 نیز دیافراگم بازتری را به نمایش می‌‌گذارد این گشودگی بیشتر علاوه بر ایجاد تصاویری وایدتر، طبیعتا منجر به هجوم نور بیشتری به سنسور و در نتیجه کاهش نویز روی کاغذ می‌شود. برای مشاهده نتیجه کار و عملکرد این دوربین در دنیای واقعی باید تا 21 روز دیگر به انتظار نشست.

منبع

ارسال یک پاسخ