همه رازهای جی میل

219
2062

حتما شما هم مثل خیلی از مردم دنیا و خصوصا ایرانی های عزیز، چندین و چند ایمیل مختلف دارید. درسته؟ خب در این صورت احتمالا یکی از این ایمیل ها ایمیل اصلی شماست و بقیه از اهمیت کمتری برخوردارند. شما ایمیل اصلیتان را زود به زود چک می کنید اما برای چک کردن ایمیل های فرعی چه کار می کنید؟ مسلما با این سرعت های پایین اینترنت مجبورید آنها را دیر به دیر چک کنید (اگر اصلا چک کنید!). از آنجایی که ایمیل چیز مهمی در زندگی هر انسانی است (هست؟) ممکن است این دیر به دیر چک کردن گاهی ،به قیمت از دست دادن یک پیغام مهم تمام شود. در این نوشته به شما راه چک کردن همه ایمیل هایتان را به ساده ترین روش ممکن خواهم آموخت(البته به جز یاهو). لطفا ادامه مطلب را بخوانید.

شاید ساده ترین راهی که به ذهن شما برسد استفاده از برنامه های ایمیل خوان مانند Outlook و نظایر اینها باشد. ،شخصا از این برنامه ها دل خوشی ندارم چون دنگ و فنگ خیلی زیادی دارند مثلا ، شما مجبورید با هر بار نصب ویندوز تعداد زیادی ایمیل های قدیمی خودتان را مجددا دانلود کنید (اگر نسخه پشتیبان نگرفته باشید) و در ضمن این برنامه ها چون کل محتویات یک ایمیل را دانلود می کنند برای دانلود ضمیمه های یک نامه (که ممکن است اصلا به دردتان هم نخورد) زمان زیادی تلف می کنند. همچنین شما تنها می توانید در کامپیوتر خودتان از این برنامه ها استفاده کنید و در مسافرت و غیره باز هم باید یکی یکی ایمیل هایتان را چک کنید. همچنین مشکل دیگر این خبرخوانها این است که فقط با POP3 کار می کنند.
حالا بیایید کمی مدرن تر فکر کنیم. احتمالا اگر فقط کمی پا به پای اینترنت در دنیای مجازی حرکت کرده باشید تا الان یک اکانت جی میل برای خودتان دست و پا کرده اید. جی میل، همان ایمیل رایگان گوگل است که دو سه سالی است دنیای ایمیل ها را متحول کرده.
با داشتن یک اکانت جی میل می توانید همه ایمیل هایتان را با یک بار چک کردن آن اکانت چک کنید(به جز یاهو) . حتی از این بهتر می توانید از ایمیل گوگلیتان برای دیگران نامه بنویسید منتها به صورتی که گیرنده فکر کند شما از آدرس ایمیل دیگرتان استفاده کرده اید. زیاد گیجتان نمی کنم.فعلا قسمت اول ماجرا:

۱- شما چند ایمیل جی میل و چند ایمیل POP3 دارید:

(ایمیل POP3 ایمیلی است که معمولا همراه با خرید فضای اینترنتی برای درست کردن سایتهای شخصی ارائه می شوند، مثلا وقتی شما سایتی به نامwww.example.com برای خودتان می خرید می توانید ایمیلی مثل webmaster@example.com برای خودتان درست کنید که POP3 است. همچنین سرویس دهنده هایی مثل جی میل به شما POP3 رایگان و یا مانند یاهو POP3 پولی می دهند).
خب فرض می کنیم ایمیل اصلی شما main@gmail.com است و شما دو ایمیل دیگر در جی میل دارید مثل email2@gmail.com و email3@gmail.com .
– به ایمیل ermail2@gmail.com وارد شوید. در گوشه بالا سمت راست روی گزینهSetting کلیک کنید.
– حالا گزینه Forwarding and POP را انتخاب کنید.
– در قسمت Forwarding گزینه Forward a copy of incoming mail to ،را انتخاب کنید و آدرس ایمیل اصلیتان (main@gmail.com) را وارد کنید.
روی Save Changes که کلیک کنید کار تمام است. حالا هر ایمیلی که به آدرسemail2@gmail.com ارسال شود یک کپی از آن به main@gmail.com می رسد.
این کار را برای تمام ایمل های دیگر هم تکرار کنید.(در یاهو متاسفانه نمی توان چنین کاری کرد چون گزینه Autoforwarding در یاهو تنها با پرداخت پول و ارتقاء ایمیل امکان پذیر است.).
در ایمیل های POP3 هم مشابه اینکار امکان پذیر است. اما از آنجایی که میزبانهای وب با هم تفاوت زیادی دارند (لینوکس، ویندوز، یونیکس،…) من تنها به ذکر نحوه انجام کار در سرور لینوکس (بهترین و ساده ترین سرور دنیا) بسنده می کنم.
– داخل کنترل پنل سایت خودتان شوید.
– در قسمت Mail روی گزینه Forwarders کلیک کنید.
– حالا روی Add Forwarder کلیک کنید.
– آدرس ایمیلی را که می خواهید از آن به ایمیل اصلیتان (main@gmail.com) فوروارد شود وارد کنید. همینطور آدرس ایمیل اصلی.
– تمام شد. اگر اینترنت پرسرعت دارید در این صفحه می توانید تمام این مراحل را به صورت فلاش ببینید.

خب تا حالا توانستید همه ایمیل هایتان را به یک اکانت جی میل فوروارد کنید. خب با این حساب حتما جی میل شلوغ و درهم و برهمی خواهید داشت که گیجتان می کند. حالا که اینطور است بیایید با هم جی میلمان را مرتب کنیم البته به صورت کاملا اتوماتیک:

۲- جی میل خودتان را به صورت اتوماتیک مرتب کنید:

اگر با سرویس های ایمیل قدیمی زیاد کار کرده باشید حتما با واژه فولدر (یا همان پوشه خودمان) برخورد کرده اید. شما در ایمیل های قدیمی (مثل یاهو) می توانستید پوشه های گوناگونی برای ایمیل های مختلفتان درست کنید و بعد از اینکه ایمیلی خوانده شد آن را به پوشه مورد نظر منتقل کنید تا برای استفاده های بعدی آسان تر آن را بیابید.
در جی میل به چند دلیل عالی از ، برچسب (Label) به جای پوشه استفاده می شود که این دلایل به شرح زیرند:
– شما نمی توانید یک نامه را در چند پوشه ذخیره کنید ولی یک نامه می تواند در آن واحد چند تا برچسب داشته باشد.
– شما باید حتما یادتان باشد نامه را در کدام پوشه ذخیره کرده اید وگرنه یافتن آن دشوار می شود ولی در صورت برچسب گذاری نامه سرجای خودش باقی می ماند و فقط یک برچسب به آن اضافه می شود.

حالا که با خصوصیات خوب برچسب گذاری گوگلی آشنا شدید یک خصوصیت بسیار مفید دیگر این برچسبها را هم به شما می گویم: شما می توانید کاری کنید که نامه های ورودی به طور اتوماتیک برچسب بخورند (انگار که آنها را به طور اتوماتیک به پوشه جدیدی منتقل کرده باشید).
با این خصوصیت می توانید مثلا ایمیل های فرعی تان را طوری تنظیم کنید که وقتی به آدرس ایمیل اصلیتان فوروارد می شوند به طور اتوماتیک برچسبی نشان دهنده این موضوع ،روی پیشانی ایمیل بخورد!
برای این کار ابتدا باید برچسب های لازم را آماده کنید. پس بعد از ورود به جیمیل اصلیتان (main@gmail.com) روی Settings کلیک کنید و به قسمت Labels بروید.
حالا برچسب مورد نظر را ایجاد کنید (من برای هر ایمیل فرعی برچسبی معادل آدرس ایمل درست می کنم مثلا برای email2@gmail.com برچسبی به صورت email2@gmail.com درست می کنم).
حالا روی قسمت Filters کلیک کنید.
آن پایین روی Create a new filter کلیک کنید.
حالا ،در قسمت (To) آدرس ایمیل فرعی -دقت کنید فرعی یعنی email2@gmail.com – را وارد کنید و روی Next Step کلیک کنید.
حالا Apply the label را تیک بزنید و برچسب معادل فیلتر را انتخاب کنید (یعنی email2@gmail.com).
خب تمام شد. حالا یک نسخه از هر ایمیلی که برای email2@gmail.com ، ارسال می شود به طور اتوماتیک برای main@gmail.com هم فرستاده خواهد شد و به طور اتوماتیک بر پیشانیش برچسبemail2@gmail.com خواهد خورد.

حالا اگر خواستید تمام ایمیل های دارای برچسب email2@gmail.com را با هم ببینید کافی است در قسمت سمت چپ پایین جی میل روی لیبل مربوطه کلیک کنید.

خب حالا می رسیم به مهمترین قسمت این آموزش. چگونه از جی میل اصلیمان ایمیلی برای دیگران بفرستیم به طوریکه آنها فکر کنند این ایمیل از اکانت دیگری برایشان فرستاده شده است. قبل از هر چیز توضیح بدهم که این کار به چه دردی می خورد. فرض کنید شما یک ایمیل دانشگاهی دارید و یا هر ایمیل دیگری که بعضی مواقع دسترسی به آن غیر ممکن می شود مثلا صفحه ورودی ایمیل مورد نظر بالا نمی آید و یا اصلا حوصله ندارید برای فرستادن یک ایمیل از یک اکانت دیگر Log in کنید. در این جور مواقع می توانید از جی میلتان کمک بگیرید. اما چطور:

۳- ارسال ایمیل از اکانت اصلی به نام اکانت فرعی:

در این مثال ایمیل اصلی شما همان main@gmail.com و ایمیل فرعیتان مثلا email2@site.comاست.
– وارد اکانت جی میلتان شوید.
– در قسمت Settings روی گزینه Accounts کلیک کنید.
– در مقابل گزینه Send mail as آدرس ایمیل فعلی شما نوشته شده. یعنی main@gmail.com
– در زیر آن روی Add another email address کلیک کنید.
حالا نام و ایمیل فرعیتان را وارد کنید( در این مثال:email2@site.com ).
– جی میل به شما می گوید برای این که ، مشخص شود صاحب آن ایمیل هم خود شمایید باید به آدرسی که وارد کردید یک کد شناسایی ارسال کند. در صورتی که روی Send Verification کلیک کنید این کد به ایمیل دومتان ارسال می شود. پنجره را نبندید.
– حالا بروید سراغ ایمیل دومتان. از طرف جی میل یک ایمیل جدید برایتان آمده که حاوی کد شناسایی است.این کد را در پنجره ای که از مرحله قبل باز مانده وارد کنید یا روی لینکی که داخل ایمیل آمده کلیک کنید. (دقت کنید که چون یاهو از گوگل بدش می آید اگر در مرحله قبل آدرس یکاکانت یاهو را وارد کرده باشید احتمالا ایمیلی که از طرف جی میل برایتان ارسال شده به جای رفتن به Inbox سر از Bulk Mail در آورده پس آنجا را چک کنید!).
– تبریک می گویم. اگر مراحل بالا را درست انجام داده باشد حالا در قسمت Accounts ایمیل اصلیتان (main@gmail.com) یک اکانت جدید دارید به صورت email2@site.com
– حالا هر وقت که می خواهید از این اکانت فرعی از طریق اکانت اصلی جی میلتان ایمیلی بفرستید فقط کافی است در قسمت Compose Mail از لیست کشویی بالای ایمیل که فرستنده را مشخص می کند(From) اکانت فرعیتان را به عنوان فرستنده نامه مشخص کنید.

امیدوارم از این نوشته استفاده ببرید. در صورتی که سوالی دارید لطفا آن را به صورت کامنت در زیر همین مطلب بنویسید تا در اسرع وقت جواب دهم.
این مطلب به درخواست دوست بسیار عزیزم دکتر عابدی نوشته شده ،که آن را به ایشان تقدیم می کنم.

خوش باشید.

پانوشت: از امروز 12 فروردین 86 برای ثبت نام در جی میل دیگر نیازی به دعوتنامه ندارید. فقط کافی است به این لینک بروید.

از زمان نگاشتن این مطلب زمان زیادی گذشته است و بسیاری از مطالب مطرح شده تغییر کرده اند. به همین دلیل بخش کامنت مطلب بسته شده است.

کانال تلگرام عصرنوشتن

219 دیدگاه

 1. سلام من یه مشکل خنده دار و یک بزرگ دارم اونم اینه که نمی دونم از کجا باید جیمیل هامو چک کنم لطفا راهنمایی کنید.ممنون

 2. سلام وقت بخیر خسته نباشید… من یدونه جیمیل ساختم ومیخوام یدونه دیگه بسازم میشه بگید چیکارکنم؟آخه وقتی میرم توسایت جیمیل فورا جیمیل خودم باز میشه!نمیدونم چیکار کنم؟؟؟ اگه الان بگید ممنون میشم
  يه سوال ديگه :هروقت ميخوام براي كسي جيميل بفرستم ارسال نميشه !!!!!

 3. سلام گاهی وقتها عکسی که انتخاب کردم برای جی میل میره باز بعد از یه مدتی خودش میاد راهنمایی کنید لطفا

 4. سلام تو روخدا بگین چطوری از اکانت خودم خارج شم.. اون عکس کوچیک رو باید از کجا روش کلیک کنم

 5. سلام،هر کاری میکنم پیام های موجود در inbox gmail ام پاک نمیشه . در صورت پاک شدن دوباره به inbox برمی گرده. لطفا راهنمایی ام کنید.

 6. سلام
  من یه بار با گوشی یکی از دوستان رفتم توی جی میلم و بعد درست خارج نشده بودم جی میلم توی گوشیش همیشه باز بود
  تازگی متوجه شدم خودم رفتم از گوشیش توی جی میل و از اونجا خارج شدم
  و البته برای محکم کاری پسورد رو هم تغییر دادم
  ولی هنوز برام جز پیام های تبلغاتی چیز دیگه ای نمیاد
  یعنی دوستان هرچی که میفرستن نمیاد چیکار کنم ؟؟؟
  منتظر پیام تون هستم
  منتشکرم

 7. سلاو و درود
  من وقتی با جیمیلم پیام میفرستم ارور پایینو نشون میده مشکلش چیه؟
  Oops… a server error occurred and your email was not sent.

 8. باسلام من نمی تونم وارد جمیلم بشم .گذر وازه ام رادرست وارد میکنم ولی ارور میدهد.ممنونم.

 9. با سلام
  من میخوام اسم بعضی افراد رو از لیست ستون سمت چپ جی میل (همون ستونی که لیست فرندهای آنلاین رو نشون میده) حذف کنم.بسیار واجبه.لطفا راهنماییم کنین

 10. نازنین خانم برای این کار اول باید از اکانت خودتون خارج بشید. برای اینکار روی عکس کوچک خودتون که بالا سمت راست صفحه هست کلیک کنید و بعد Sign Out کنید. حالا می تونید دوباره وارد صفحه اول جیمیل بشید و حساب جدید باز کنید.

 11. سلام وقت بخیر خسته نباشید… من یدونه جیمیل ساختم ومیخوام یدونه دیگه بسازم میشه بگید چیکارکنم؟آخه وقتی میرم توسایت جیمیل فورا جیمیل خودم باز میشه!نمیدونم چیکار کنم؟؟؟ اگه الان بگید ممنون میشم

 12. سلام من سعي دارم ي جيميل بسازم ولي متاسفانه وقتي روي جيميل كليك ميكنم پنجرهSecure Connection Failedباز ميشه.لطفا راهنماييم كنيد

 13. با عرض سلام و احترام
  ببخشید،آقای دکتر سوالی از حضورتون داشتم، بنده هر وقت که بخوام وارد اکانتم بشم ، صفحه تنظیمات حساب می یادووقتی تنظیم میکنم باز می یادممنون میشم راهنمایی کنید، با سپاس …

 14. سلام
  ببخشيد من اكانت جيميل دارم ولي هيچ ايميلي دريافت نميكنه
  توي spam هم نميره
  ممنون ميشم كمكم كنين

 15. سلام
  ببخشيد من اكانت جيميل دارم ولي هيچ ايميلي دريافت نميكنه
  توي spam هم نميره
  ممنون ميشم كمكم كنين

 16. سلام ببخشید گوشی من نرم افزار جی میل رو داره خودمم تازه جی میل درست کردم حالا که میخام وارد بشم میگه خطادراتصال به شبکه چیکار کنم ها؟؟؟

 17. سلام . اکانت جی میل ساختم و میخوام شماره تلفن همراه را عوض کنم .لطفا راهنمایی فرمائید ممنون

 18. سلام سلام لدفن پاسخ سوالم رو میل کنید
  به تازگی قسمت جی تالک من یعنی چت دچار مشکل شده و این ارور رو میده وقتی چراغم رو نامرئی میکنم
  Oops! You are not invisible because you’re logged into Google Talk from another client, device, or location that doesn’t support invisibility.
  و حتی وقتی خاموشم هم چراغم زرده چرا به این شکل شده و چطور مشکلم رو رفع کنم

 19. سلام افزونه برمن نصب نمیشه میگه دسترسی به این کشور محدود شده چکارکنم تماس تصویری داشته باشم؟

 20. سلام بچه ها من تازه ي جي ميل درست كردم اما هيچ كدي برام اس ام اس نشده اون كد كجا لازمم ميشه به من تازه كار كمك كنيد

 21. جیمیل من قسمت چتش باز نمیشه و این پیام رو میده .
  Something’s not right.
  We’re having trouble contacting our servers. We’re going to keep trying.

 22. سلام.من موقعی که وارد جیمیل م میشم،نصف بیشترگزینه های داخل جیمیل م نوشته راهنما ندارد،حتما باید با ماوس روی مربع نگهدارم تا نوشته ظاهر بشه…..چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 23. سلام اگه ميشه راهنماييم كنيد توي جي ميل من بالاي صفحه اسم خودم هم به طرف مقابل نمايش داده ميشه اون رو چطوري ميشه حذفش كرد . نميخوام خود جي ميل رو عوض كنم

 24. سلام
  من وقتي جيميل رو باز ميكنم و روي پيام ها كليك ميكنم تا پيغام رو ببينم باز نميكنه و پيغام زير رو بالاي جيميل مي نويسه و شروع ميكنه به شمارش زمان :
  Oops… the system encountered a problem (#500) – Retrying in 3:17…
  Retry now

 25. جیمیل من قسمت چتش باز نمیشه و این پیام رو میده .میشه یکی کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  Something’s not right.
  We’re having trouble contacting our servers. We’re going to keep trying.

 26. سلام، قسمت چت جی میل من کلا پریده، تو قسمت تنظیمات هم جایی که مربوط به چت هست off نیست، نمیدونم چیکار کنم که کانتکتهام بیان سمت چپ جی میل. 🙁

 27. سلام
  چند وقته که گوشه میلم اسامی دوستام واسه چت وجود نداره چطور میتونم لیست messenger رو بیارم .
  لطفا تنظیمات لازم رو واسم میل کنید.
  با تشکر

 28. سلام خسته نباشید . توی قسمت سمت چپ جی میلم خطای Something’s not right اومده و کانتکت هام دیده نمیشن و اون قسمت دیگه کار نمیکنه . باید چکار کنم؟

 29. سلام.هیچ کدوم از میل هامو نمیتونم پاک کنم.چندتا پاک میشه و ازتعداد اینباکس کم میشه میخوام چندتا دیگه پاک کنم دوباره برمیگرده ب تعداد قبلی وهرروز داره زیادتر میشه حتی صندوق اسپام هم نمیتونم خالی کنم.
  لطفا راهنماییم کنید.ممنون

 30. جیمیل من قسمت چتش باز نمیشه و این پیام رو میده .میشه یکی کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  Something’s not right.
  We’re having trouble contacting our servers. We’re going to keep trying.

 31. سلام .من جی میلم این ارور رو میده و کلا نمی تونم ایمیلی فوروارد کنم و یا بفرستمoops… a server error occurred and your email was not sent. (#707) ok
  لطفا راهنماییم کنید ممنون

 32. سلام من الان چندبار ویندوزمو عوض میکنم قسمت چت جیمیلم غیر فعال شده
  این ارورو میده Unable to reach Gmail. Please check your internet connection or company’s network settings
  چیکارش کنم؟

 33. سلام
  من يك ايميل جديد ديگه تو جيميل ساختم اما نميتونم ايميل قبليمو باز كنم و صفحه اصلي جيميل هم باز نميشه كه ايميلمو حذف كنم مستقيم وارد ايميل جديدم ميشه بدون اينكه ازم پسورد بخواد.حالا بايد چه كار كنم؟

 34. سلام.من جیمیل رو از طریق موبایلم ساختم.چند مدت پیش از طریق یاهو وارد گوگل بعد وارد حسابم شدم .موبایلم خاموش شد .حالا از طریق موبایل دومم به راحتی وارد حسابم میشم اما از این گوشی تا مرحله آخر میرم ولی قبل باز کردن اخطار سرویس ناامن برام میاد وبعد از کلیک چند ثانیه بعد قابل پشتیبانی نیست یا در دسترس نیست برام میاد و بعد از بازگشت آدرس ایمیلم روی صفحه اصلی گوگل نمایان میشه که برای خروج بازدچار مشکل میشم لطفا راهنمایی کنید

 35. سلام برای من ایمیلی آمده که به شاید 1000 نفر فرستاده شده .جالبه همه افراد دریافت کننده اول آدرسشون با sh شروع میشه چطور اینکار انجام شده ؟ اینهمه آدرس دونه دونه برای ارسال انتخاب بشن، برای اینهمه آدم چطور ممکنه؟با تشکر منتظر پاسختون هستم.

 36. فوری فوری فوری
  سلام من هرکاری میکنم جیمیلم باز نمیشه.یعنی اصلا اون پنجره ای که باید یوزر پسورد بدم نمیاد چیکار کنم؟تروخدا کمکم کنید

 37. سلام دكتر جان
  جي ميل من چند ماهي است دچار اختلال شده است به من اخطار مي داد كسي در جاي ديگر در حال استفاده است .الان هم يك ماه است بلاك شده .چه كار مي توانم انجام دهم .لطفا راهنمايي كنيد .متشكرم

 38. سلام، خسته نباشيد
  من وقتي تو جيميلم inbox رو باز ميكنم براي ديدن ايميلام بايد زومشو پايين بيارم تا بتونم ايميلو چك كنم در ضمن من spam ندارم، لطفا منو راهنمايي كنيد، متشكرم

 39. از خواندن مطالب سایت تون واقعا لذت می برم. نوشته هاتون خیلی حرفه ای هستند و همچنین حسی از خضوع و فروتنی در قلم شما وجود داره که باعث می شه خوانندگان مطالب تان را دوست داشته باشند.
  در هر صورت برایتان آرزوی موفقیت می کنم.

 40. سلام می خواستم بدونم چه جوری ایمیلهایی که برام فرستاده میشه رو forward کنم آخه هر ایمیلی رو که می فرستم اصلا کامل نمیره؟ اگه زود جواب بدید ممنون میشم.

 41. با عرض سلام ببخشید مزاحم میشم
  میخواستم بدونم چه جوری میشه نام قبلی که درجی میل داده بودیم با رمز عبورش رو عوض نماییم منتظرجوابتون هستم
  ممنون از لطف تون

 42. با سلام
  از دستور setting/forward اشتباها” آدرسی رو وارد کردم که نمیخوام به آن آدرس هیچ نامه ای ارسال بشه چطور به حالت غیرفعال برش گردونم ؟ با تشکر

 43. چیزی که من متوجه تون شدم اینه که از وقتی ایمیل های کاربران ایرانی تو جیمیل هک شده، سرعت مبادلات با حساب های کاربری ایرانی در گوگل بشدت پایین اومده. جیمیل هم از این قاعده مستثنی نیست.

 44. سلام
  من وارد جیمیلم میشوم ولی نمی توانم ایتم ها را باز کنم ارور میدهد
  error
  Some Gmail features have failed to load due to an Internet connectivity problem. If this problem persists, try reloading the page, or using the basic HTML version. Learn More.
  چه باید کرد راهنمایی کنید
  جریان دعوتنامه چیه
  باتشکر

 45. یکی از دوستان برای من ایمیل می فرستد در روز 10 تا، تمایلی ندارم برایم ایمیلی بفرستد امکانش هست که کاری کرد اون بدون اینکه بفهمد نتواند برای من میل بفرستد با تشکر.

 46. Sahar:
  استفاده از ADD-ON
  اگر از فایرفاکس استفاده میکنید بروید تو قسمت ADD-ONS و تایپ کنید Gmail Checker
  دانلود و نصب کنید.
  بنا به درخواست شما هر ساعت یا هر دقیقه جیمیل رو چک میکنه.
  اگر هم از کروم استفاده میکنید که باید بروید به
  Chrome Web Store
  (با وی پی ان یا پراکسی)
  Gmail رو جستجو کنید برنامه هایی برای چک کردن جیمیل میاد
  دانلود و نصب کنید

 47. سلام دوست عزيز ممنون ميشم اگه نحوه ذخيره ايميل هاي دوستان درقسمت contacts را هم برام بفرستيد بازم تشكر بابت مطالب مفيد تون
  موفق باشيد/

 48. با سلام و تشکر از اطلاعات خوب شما
  من میخواستم بدونم آیا میشه متوجه شد در شبانه روز یک اکانت جی میل چند بار و چند دقیقه توسط صاحبش باز شده یا خیر؟یعنی آیا راهی واسه فهمیدنش هست.مثل سایتmyspytoolکه برای ایمیل هست

 49. با سلام و عرض ادب
  ضمن تشکر از اطلاعات خوب شما.
  من میخواستم بدونم که چطور میتونم از یک آدرس ایمیل (درواقع از یک اکانت یاهو) هیچ ایمیلی دریافت نکنم؟
  لطفاً منو راهنمایی کنید
  سپاس

 50. بازم سلام
  برای باز کردن جی میل
  ابتدا بجای آدرس نوار ابزار بنویسید
  m.gmail.com
  یعنی شما بوسیله موبایل میخواهید جی میل خود را باز کنید
  بعد از دادن یوزر و پسورد در چند ثانیه وارد میشوید
  البته به صورت جزئی و خلاصه
  بعد روی جی میل بیسیک بزنید
  دوباره جیمیل شما به صورت اینترنتی (کامپیوتری سابق برگشته و باز میشود .
  خسته نباشید.
  تشکر هم بعضی وقتیها خوبه

 51. ای بابا برای جمیل دعوت نامه نمیخواد
  برو تو سایت جیمیل بعد بزن روی ساخت جیمیل
  اونجا اسم ادرس جیمیل رو واردکن و پسورد بزار
  بعد یه شماره تلفن یا موبایل بده بجای صفر اول + بزار
  مثل 09188614790 که میشه
  989188614790 البته 09 کد ایرانه و یک+ هم اول بنویس
  بعد 98 الی آخر
  برای تالفن ثابت هم همنطور
  مثال :اگر
  شماره شما 4451280 میباشد
  کد شهر شما 0865 باشه
  باید بنویسی 988654451280 + البته + باید به عددها بچسبه
  بعد بلافاصله تلفن شما زنگ میزنه یک روبوت یک کد 4 یا 5 رقمی را برای شما 2 بار تکرار میکنه شما یادداشت کنید و کد مربوطه را در جای که کد میخواد اش شما بزنید و جمیل شما رسما افتتاح و باز میشود
  فقط همین قربون شما

 52. سلام
  چت باکس من در جی میل 3 هفتس باز نمی شه و فقط کلمه chat دیده میشه
  لطفا راهنمایی کنید چطوری مشکلمو حل کنم
  یک دنیا ممنون
  خواهش میکنم جواب منو بدین

 53. سلام و خسته نباشید الان یک هفتست سایت جیمیل واسم باز نمیشه . واسه بعضی ها هم همینطوره
  خیلی واجبه وارد بشم
  از چه راهی دیگه میتونم وارد بشم ؟
  ممنون

 54. با سلام من تمایل دارم تغییراتی در آدرس جی میل خود ایجاد کنم بر فرض مثال اضافه کردن یک حرف یا کاراکتر.آیا میتونم رمز ورود خود را تغییر بدم.ممنون.

 55. سلام میخواستم بپرسم که من چندین جی میل دارم چطور میشه جی میل خودم رو حذف کنم؟ ممنون میشم پاسخ بدین.

 56. سلام ببخشید من هرروز که جیمیل خودم رو چک میکنم تبلیغات زیادی تو جیمیلم هست که همیبشه باید اونارو حذف کنم شما راه حلی ندارین که اصلا تبلیغات واس من نفرستن ؟

 57. سلام.قبلا ايميل هايي كه تكراري ميامد جلوي ايميل اسم افرادي را كه فرستاده بودن ميامد.ولي الان نمياد.با اين كار مجبورم يك ايميل را دو بار بخوانم.ممنونم اگه راهنمايي كنيد

 58. همه عزیزان سلام
  من در چت روم فارسی عضو بودم و ایملیم در آن ثبت شده بود حالا یک پیغام برام آمده که رمزایملم عوض شده و حالا هر کاری می کنم ایملم باز نمیشه
  عزیزان کمکم کنید

 59. با سلام و خسته نباشید
  من چند روزی می شه یه جیمیل باز کردم ولی وقتی باهاش کار می کنم بعضی موقعها error میاره
  ممنون می شم اگه کمکم کنید

 60. با سلام مجدد
  هم وطن عزیز مدتی است هرچه تلاش می کنم و با هر پسووردی تست می کنم، موفق به اخذ Gmail نمی شوم. لطفا با راهنمایی خود و ذز صورت نیاز ارسال دعوت نامه مرا مرهون الطاف خود نمایید. با تشکر

 61. با نام ویاد خدا
  سلام دوست عزیز
  از برخی مطالب ارزشمند شما دیدن کردم
  خدا قوت و موفق باشید

 62. سلام چند روز که نمیتوانم وارد جی میل بشوم اصلا پسورد من را قبول نمیکند چه کار باید بکنم جواب را به میلم بفرستید
  با احترام بسیار

 63. سلام،ممنون به خاطر اینکه امکان پرسیدن هر سوالی رو فراهم کردید. اما جواب این سوالا رو کجا میذارید که دیگران بخونن؟من وقتی وارد ایمیلم تو سایت گوگل میشه نمیتونم هیچکدوم از ایمیلامو بخونم چون روی ایمیل دریافت شده که کلیک میکنم خطا میده درحالی که قبلا اینجوری نبود چیکار کنم؟

 64. سلام من پسورد جی میل را فراموش کردم آیا راهی هست که بتوانم پیدا کنم لطفا مرا راهنمای کنید با گوشی اندروید آن راساخته ام و هر زمان می خواهم برنامه دانلود کنم این صفحه که آدرس را نوشته غیرفعال و قسمتی که باید پس وارد کنیم فعال و منتظر پسورد است که من نمیدانم چی هستش و این صفحه مانع از ادامه کار می شود. با تشکر

 65. باسلام وقتی وارد جی میل میشم مخاطبینمو نشون نمیده و نمیتونم چت کنم واین پیغامو میده لطفا اگه میشه راهنمایی کنید
  Unable to reach Gmail. Please check your internet connection or company’s network settings. Help

 66. سلام.من هركارميكنم وارد جيميل شم ارور ميده يعني اون صفحه اي رو كه پسورد ميزني و وارد ميشي رو اصلا نمياره،به هيچ وجه نميتونم وارد جيميلم شم چيكاركنم؟لطفا راهنماييم كنيد متشكرم

 67. جیمیل من همش خطای بازگست به حالت بیسیک را میده با این خطا چکار کنم
  دوم آیا میشه از جیمیل ایمیل های هاتمیل هم خوند
  با تشکر

 68. باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما من یک حساب جمیل دارم که رمزشو فراموش کردم لطفا راهنمایی کنید مر30.

 69. سلام من نمیتونم بعد از اینکه کارم با جی میل تموم میشه ساین اوت بشم یعنی مثل یاهو گزینه ساین اوت نمیبینم!لطفا راهناییم کنین. ممنون.

 70. باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما.من جیمیل ساختم ولی نمی دونم باید از چه راهی وارد بشم.از خود گوگل هم نمی تونم وارد بشم بی زجمت راهنمایم کنید .ممنون میشم

 71. سلام .
  اطلاعات خیلیییییی مفید بود فقط اگه بشه تمام رازهای جی میل رو برام بفرستید، ازتون ممنون میشم.

 72. سلام.چندروزه شکل جیمیل من عوض شده یعنی دیگه او نوارابزار فونت ورنگ وشکلکهارو نداره خواستم بدونم ازسیستمه یا میتونم درستش کنم چه جوری؟

 73. سلام دکتر
  من نمی تونم ایمیل و جی میل بسازم ، پولی شده یا برای ایران بسته شده؟! حتی با VPN هم خواستم بسازم نشد. اگه بتونی بهم ایمیل بزنی و راهنماییم کنی هم بهتر ، مرسی

 74. ” دوست عزیز قصد بی احترامی ندارم اما اگه واقعا نمی دونید یه ایمیل رو چطور باز کنید اصلا جیمیل مناسب شما نیست!”
  …………………………
  سلام دوست عزیز
  شما قصد بی احترامی نداشتید بلکه بی احترامی کردید.
  حالا اومد و یک نفر پیدا شد که تازه داره با این دنیای پیچ در پیچ ارتباطات آشنا میشه و خیلی چیز زیادی نمیدونه و جا داره که خیلی چیزا یاد بگیره، شما باید اینجوری جوابشو بدی که بره دیگه اینجا پیداش نشه؟
  راستی میدونی اگه عسل را با خربوزه بخوری و بعدش سرکه را با کمی نوشابه قاطی کنی اونم بخوری حالت بد میشه. پس من بیام به شما بگم چون این را نمیدونی حق نداری هیچی بخوری ! عجب …
  عاشق شدن خیلی آسونه اما قبلش باید … باشی
  … باتشکر … کاوه

 75. سلام در پایان هر متنی که می خواهم فوروارد کنم یک جمله تکراری (یک ایمیل ادرس) هم فرستاده می شه چه جوری می تونم از شرش خلاص شم و یک جمله خوب به جاش قرار بدم

 76. بعد ا ز مرحله اول شماره موبایل می خواهد و من نمی دونم که چه کاری باید انجام دهم (چه شماره ای را باید وارد کنم) اگه راهنمایی کنید ممنون می شوم با تشکر

 77. سلام
  من برای ساخت جیمیل به مشکل برخوردیم , لطفا من را یاری کنید !!!
  بعد از پرکردن فرم اطلاعات , صفحه ی جدیدی برای من باز شد که شماره همراهم رو واسه ارسال کدی به صورت صوتی خواست !
  البته من نتونستم متوجه کدی که برایم خوانده شد بشوم !
  این کار چند بار صورت گرفت و دیگر به اون شماره همراه پیامی ارسال نشد !
  بالاخره نتونستم جیمیل باز کنم !
  اگر می شود , لطفا من رو راهنمایی کنید!
  ممنون

 78. با سلام
  دوستانی که با ورود به جیمیل مشکل دارند اگر این DNS ها را به قسمت DNS کانکشن خود ADD نمایید.
  مشکلتان حل میشود
  8.8.8.8
  4.2.2.4
  8.8.4.4

 79. سلام دکتر!
  هرکاری میکنم نمیتونم وارد جیمیلم بشم میگه پسوردو اشتباه وارد کردی در صورتیکه مطمئنم درست وارد میکنم…خیلیم وارد نیستم تازه اینو درستش کردم…
  یه پیام خیلی مهم هم قراره برام بیاد خواهش میکنم جوابمو بدید خیلی مهمه!

 80. سلام سمیرا خانم. از داخل جیمیلت در ستون سمت چپ یه قسمت هست که نوشته Invite a friend و یه باکسی هم برای ورود ایمیل داره. ایمیل هرکس که می خوای دعوتش کنی رو اونجا وارد کن. موفق باشی

 81. با سلام
  دوستاني كه با جيميل مشكل دارن علت بايين بودن سرعت اينترنت اوناس، بعد از ورود به جيميل بايد از كزينه basic htmlاستفاده كنن تا جيميل از حالت استاندارد خارج شده و به كمك اين لينك كمكي بتونه مهياي كار كردن بشه اكر اون قسمت بالاي صفحه كه نوشته سيتينك بيسيك اج تي ام ال رو كليك كنن جيميل براي هميشه در اين حالت قرار كرفته و مي تونن به راحتي و بدون هيج مشكلي باهاش كار كنن

 82. با سلام
  متأسفانه دوباره براي كار كردن با جيميل مشكل دارم،مروركرمو هم عوض كردم ولي افاقه نكرد هركاري كه انجام مي دم با بيغام خطا مواجه ميشم.فقط براي كار كردن بدون مشكل دستور استفاده از نوشته زير صادر ميشه basic html.با تشكر

 83. سلام دکتر.
  من یه جیمیل دارم که ایمیل های آدرس یاهو را هم به جیمیلم فرستادم.
  اماااااااااااااا 1 مشکل دارم
  بیشتر ایمیل هایی که از یاهوو میادعکس ها باز نمیشن و نوشته های فارسی هم تماما به شکل علامت سوال میان.
  این وضعیت مختص به ایمیل های یاهوی خودم نیست بلکه حتی اگر دیگران از اکانت یاهو به جیمیل من ایمل ارسال کنندباز بعضی از ایمیل ها همین مشل را داردند.
  این در حالیه که اگر این ایمیل ها در یاهو باز شوند بدون هیچ مشکلی قابل دیدن هستند
  لطفا به من کمک کنین

 84. با سلام وخسته نباشید
  چگونه در جیمیل می توان تنظیم کرد که هر میلی که به جیمیل میاد یک پیغام به ایمیل یاهو بیاد.
  من جیمیلم را تازه ساختم و می خوام وقتی توی ایمیلم هستم اگر جیمیل برام اومد خبردار شم. می خوام بدون اینکه به جی میلم سر بزنم پیغامی به ایمیلم بیاد.
  با تشکر فراوان از شما و راهنمایی هایتان

 85. سلام دکتر
  شرمنده باز مزاحمتون شدم
  من چند وقت پیش gmail دعوت شدم و gmail خودمو میتونستم باز کنم ولی الان وقتی user name & pasword میدم ازم نام کشور و کد میخواد .
  باید چکار کنم؟
  منتظر کمکتون هستم.

 86. سلام وقت بخیر
  جی میل من باز میشه،میتونم ببینم چه کسی برام میل فرستاده ولی اگه بخوام صفحه متن رو باز کنم ارور میده.یکی دوماهی هست که این مشکل رو دارم .اکانت جدیدمم به تازگی دچار همین مشکل شده چیکار کنم کمکم کنید لطفا دکتر عزیز

 87. با سلام میخواستم بدونم چطوری از شر ایمیل های تبلیغاتی و ناخواسته خلاص شم که جی میلمم پر نشه.تازگی گوگل شماره تلفن رو میخواد که بفهمه از کدوم کشوری.ایران از حمایت گوگل خارج شده چیکار کنم که یه جی میل بسازم

 88. با سلام خدمت دكتر ريتالين من از طريق گوگل ادسنس مقداري پول كسب كرده ام چگونگي برداشت اين پول رو برام توضيح ميدين

 89. با سلام
  من هم ميخوام براي خودم يه جيميل داشته باشم ولي نميدونم چجوري بايد جيميل درست كنم ازتون ممنون ميشم راهنماييم كنين مرسي.

 90. سلام ببخشید تو جی میل کسانی که باهاشون تماس داری رو گاهی وقتی آن میشن را با چراغ سبز مشخص کرده و گاهی هم مشخص نمیکنه باید چیکار کنم برا اینکه مشخصش کنه که میلشونو باز کردن یا نه؟

 91. 1- آیا در Gmail امکان استفاده از ادیتور متن به صورت html وجود دارد؟
  2- آیا می توان template برای نامه ها تعریف کرد که وقتی می خواهیم نامه بفرستیم Compose با این Template باز شود؟

 92. ممنون از راهنماییتون فقط یه مشکل چند روزه جی میل باز نمیشه و امکان استفاده ندارد میشه دلیلش را بفرمائید با تشکر مجدد

 93. با سلام عرض خسته نباشید خدمت همکاران محترم تون
  میخواستم بدونم برای عضویت در جیمیل حتما با از طرف کسی که در جیمیل ایمیل داره دعوت نامه فرستاده به شه یا اینکه بدون دعوت نامه هم میشه ایمیل جیمیل درست کرد با تشکر از شما و همکاران محترمتون

 94. با سلام، جی میل چند روزه که کار نمی کنه؟ واقعا وقتی منتظر یه ایمیل ضروری هستیم با این مشکلات چطور کنار بیایم؟!

 95. سلام ممنون از مطالب مفيدتون يه سوال دارم اگه بخواهيم ببينيم تو جيميل كسي واقعا آنلاين هست يا چراغشو خاموش كرده بايد از كجا بفهميم؟ ممنونم

 96. با عرض سلام عرض اينكه با سپري شدن تقريبا شش ماه هنوز جي ميل آن هفت هزار و خورده اي ظرفيت رو برايم اختصاص نداده لطفا مرا راهنمايي نماييد كه چي كار كنم كه اعتماد جي ميل را كسب نمايم

 97. با سلام ايميل من مشكل داره عرض اينكه بعد از ساين اوت دوباره وارد اي دي شود به مجرد كه اولين حرف را تابپ نمايم تمام ادرس همراه پسورد نمايش داده ميشود كه اين امكان دسترسي همه را به اي دي من فراهم مي كند

 98. سلام وب سایتتان مطالب خیلی خوب دارد .
  من نیاز به دعوت نامه جی میل دارم برای دوستم می خوام می شه واسم ارسال کنید ممنون میشم .

 99. محمدرضا جان به نظر بنده این کار غیر ممکنه مگه اینکه خود شخص فرستنده دلش بخواد و از یه قابلیتی توی ایمیلش استفاده کنه که مکان فعلیش رو به گیرنده نشون بده.

 100. با سلام و خسته نباشید.
  جناب دکتر چطور میشه با جی میل فهمید که ایمیلی که به دست ما میرسه از کدوم شهر ارسال شده؟ من نمونه این کار رو از دیدم ولی خودم بلد نیستم که چطور میشه این کار رو کرد.
  با تشکر

 101. با سلام و خسته نباشید من یک سوال داشتم و اون اینکه می تونم محیط جی میل رو فارسی کنم یا بهتر بگم تغییر زبان بدم اگه میشه چه مراحلی باید طی کنم ممنون

 102. داریوش جان چنین چیزی غیر ممکنه. اما جیمیل اخیرا یه گزینه اضافه کرده که بعد از زدن دکمه Send شما 5 ثانیه فرصت دارید تا ارسال رو متوقف کنید. اگه خواستید بگید تا آموزششو براتون بزارم. بعد از ارسال هیچ کاری نمی شه کرد دوست عزیز!

 103. سلام.
  جناب این موضوع امکان برگشت زدن ایمیلهای فرستاده شده توسط جی میل چیه؟ یعنی مثلا یه ایمیلی برای یه نفر میفرستیم و بعد از ارسال اون پشیمون شدیم و میگن میشه با جی میل اون نامه رو برگشت زد طریقه اعمال اون چه جوریه؟

 104. باسلام – مي خواستم بدانم وقتي به من ايميل مي زنند مي توانم توسط موبايلم باخبر شوم يعني اس ام اس به من زده شود

 105. با سلام ميخواستم با جي ميل بتونم همين آدرس ايميلم رو توسط گوشيم باز كنم ويا ايميل بفرستم ولي نرم افزار جي ميل رو ندارم اگر امكان داره براي تهيه و نصب اون منو راهنمايي كنيد

 106. آرمان جان کار کردن با جیمیل بسیار راحت تر از ایمیلهای دیگه است. اصلا نیازی به کتاب و این حرفا نداره. به هرحال اگه منظورت از کتاب, کتاب فارسیه که چیزی سراغ ندارم. اگه منظورت ای بوک های انگلیسیه به این صفحات یه سری بزن:
  اینجا
  و
  اینجا

 107. دکتر جان سلام
  من به تازگی برا خودمGmail ساختم ولی استفاده کردن از اون رو بلد نیستم و اطلاعاتم اصلا کفایت نمیکنه.
  می خواستم شما زحمت بکشین و یه کتاب به روز و پر بار تو این زمینه به من معرفی کنید.
  با تشکر , آرمان از قائمشهر.

 108. سلام دوست عزیز من ایمیل دارم اما می خواهم یك جی میل داشته باشم چه باید بكنم ضمنا مثل اینكه دعوت نامه می خواهد لطف می فرمائید راهنمائی كنید و اگر احیانا دعوت نامه می خواهد برام بفرستید .
  فضای جی میل خیلی بهتره ممنونتون میشم

 109. دوستان عزیز
  ظاهرا جی میل حداقل در ایران یه مشکلی با اینترنت اکسپلورر -حداقل ورژن 7 – پیدا کرده. راه حل اینه که فعلا از فایر فاکس استفاده کنید (توفیق اجباری؟!)

 110. سلام دوست عزیز.
  جدیداً یعنی تقریبا از دو هفته پیش با جی میل مشکل پیدا کردم و وقتی می خوام بازش کنم فقط یک صفحه سفید ظاهر میشه و جالبتر اینکه در همون یوزر و پسورد غیر از ایمیل همه چیز رو حتی گوگول ریدر رو می تونم چک کنم و ببینم اما ایمیل رو نه. و واسم پیغام ارور و اینکه لایسنس جی میل شما تموم شده. ایا شما می توانید به من کمک کنید؟
  در صورت امکان اگر راه حلی پیدا کردید و اگر برای شما زحمتی نباشه،یه کامنت تو وبلاگم بذارید. متشکرم.
  http://gajamoo2.wordpress.com

 111. سلام رضا جان
  احتمالا تنظیمات ویندوزت جوریه که نمی تونی صفحات امن(Secure) رو ببینی.
  یا باید این تنظیمات رو درست کنی یا از یه سیستم دیگه استفاده کنی.موفق باشی

 112. وقتی وارد اشتراک گوگل می شم یک قفل طلایی زیر اینترنت اکسپلورر دیده میشه ونمی گذاره وارد جی میل بشم ،مشگل چیه؟؟؟

 113. سلام
  من به مشکلی بر خوردم اینکه مدتی پیش یکی از دوستان برایم دعوتنامه جی میل فرستاد ومن هم جی میل گرفتم و دوباره با همان دعوتنامه وهمین کامپیوتر برای شخص دیگری جی میل گرفتم اما حالا هر کاری میکنم نمی توانم به جی میل خودم که ایمیل اصلی من هم بود وارد شوم لطف کنید مرا راهنمایی کنید با تشکر

 114. سلام
  از اطلاع رسانی تون ممنون !
  اگه لطف کنید و یک دعوت نامه هم برای من سند کنید ممنون می شم .
  به هر صورت متشکر !!!!!!!!

 115. مردم از بس دنبال دعوتنامه گشتم.من به یک اکانت در جی میل دسترسی دارم اما نمی دونم چطور دعوتنامه بفرستم.اگه می شه به من توضیح بدید یا دعوتنامه بفرستید

 116. سلام دوست گرامی امیدوارم که همواره موفق باشید. لطفا برای برادر کوچکت هم دعوت نامه جی میل بفرست قبلا از لطفتان تشکر می کنم .

 117. سلام دکتر ریتالین عزیز نمیدونم چرا هر چی از سایتتون تعریف کنم کمه ولی با این حال, آیا DOCUMENT گوگل از تو ایران ف یلتر شده یا مشکل از خود گوگله خلاصه این که چرا نمی تونم doc هام رو ازتوی google doc ببینم؟

 118. دوستان گرامی دقت کنید که ثبت نام در جی میل دیگر نیاز به دعوتنامه ندارد. هر کسی می تواند با مراجعه به آدرس gmail.com خودش بدون هیچ دعوتنامه ای یک اکانت گوگل باز کند.
  با این حال به رسم یادبود! برای همه دوستانی که اینجا کامنت گذاشته اند دعوتنامه ارسال کرده ام و باز هم اگر کسی بخواهد برایش می فرستم.
  همگی موفق باشید.

 119. سلام دوست گرامی امیدوارم که همواره موفق باشید. لطفا برای برادر کوچکت هم دعوت نامه جی میل بفرست قبلا از لطفتان تشکر می کنم .

 120. نوید عزیز
  چند روزیه که جی میل دچار اختلالاتی شده. فراموش نکنید که جی میل هنوز عنوان بتا رو یدک می کشه پس احتمالا این امر عادیه. البته من متوجه شدم که این اختلالات با فایر فاکس کمتر پیش می یاد تا اینترنت اکسپلوررر. البته زیاد منطقی به نظر نمی یاد.
  در هر حال یه چند وقت که صبر کنی خودش درست می شه.

 121. سلام من یه مشکل بزرگ دارم چند روزه جی میل من باز میشه ولی قادر به ورود به متن نامه هام نیستم اصلا روی نامه ها که کلیک کیکنم باز نمیشه اگه امکان داره پاسخ منو به این شماره اس ام اس کنید:09155121344
  چون جی میلم قابل استفاده نیست تا پاسختونو دریافت کنم. با تشکر

 122. صمد عزیز
  راستش تا حالا که هیچ مشکلی توی این قضیه ندیدم. یعنی کاری نبوده که بخوام با یه اکانت انجام بدم و توی این حالت نتونسته باشم. ولی خودمونیم شما روزانه 2500 ایمیل از هر اکانتت می فرستی؟!!

 123. سلام دکتر جان خسته نباشی! یه سوالی که دارم اینه که اگه من 4 اکانت فرعیم رو به یه اکانت اصلیم وصل کنم بازم می تونم در همون اکانت اصلی با اکانتهای فرعی ماگزیمم ارسال ایمیل رو برای هر اکانت داشته باشم؟به بیان ساده تر یعنی با وصل کردن 4 اکانت به اکانت اصلی می تونم روزانه 2500 ایمیل ارسال کنم؟لطفا اگه میشه جواب رو به ایمیلم ارسال کن!

 124. سلام. البته همانطور که در پایان مطلب نوشتم دیگر برای داشتن جی میل نیازی به دعوتنامه نیست ولی با اینحال یکی براتون فرستادم. لطفا اگر دعوتنامه رو ندیدین یه سر به Bulk Mail یاهو تون هم بزنین.

 125. سلام دوستان عزیز. دعوتنامه هاتون رو ارسال کردم. لطفا ظرف 24 ساعت آینده ایمیل هاتون رو چک کنید. فقط دقت کنید چون ایمیل های شما در یاهوست حتما قسمت بالک میل خودتون رو چک کنید چون همونطور که در متن مقاله نوشتم چون یاهو زیاد با جی میل سر سازگاری نداره ایمیل هایی که از طرف جی میل برای یاهو فرستاده می شه همشون می رن تو بالک میل!

Comments are closed.