Hangout با امکانات گسترده متحول شد

0
1565
ارائه نسخه جدید هنگ آوت

سرویس پیام‌رسان محموعه اندروید مدت‌هاست با تلفیق برنامه قدیمی Google Talk و بسیاری امکانات دیگر، Hangout نامیده می‌شود. Hangout جدیدا به نسخه تازه‌ای آپگرید شده است که در آن ضمن ایجاد تغییرات فراوان بصری و انتقال به طراحی جدید گوگل امکانات جدیدی نیز دیده می‌شود. هنگ‌آوت از این پس به‌عنوان رقیبی برای واتس‌اپ و وایبر مطرح می‌شود.

هنگ‌اوت نیز مثل دیگر سرویس‌های گوگل بلاخره با نسخه 2.5.81636427 به طراحی جدید این برند موسوم به Material Design آپدیت شد و ضمن ساده‌سازی شدن شکل ظاهری دسترسی آسان‌تری نیز در اختیار کاربران قرار گرفته است. دیگر نکته تغییر یافته در Hangout جدید حضور برچسب‌ها یا استیکرها است که از مدت‌‌ها پیش در نمونه ارائه شده برای iOS وجود داشت اما این نکته به ظاهر ساده مدت‌ها از کاربران اندروید دریغ شده بود برای جبران این مدت در هنگ‌اوت جدید نه‌تنها استیکرهای معمول حاضر در iOS بلکه برخی صورتک‌های جدید که در iOS نیز وجود ندارد به این نسخه افزوده شده است. امکان افزودن استیکر جدید البته هنوز برای این نسخه وجود ندارد.

ارائه نسخه جدید هنگ آوت

ارائه نسخه جدید هنگ آوت

ارائه نسخه جدید هنگ آوت

نکته بعدی در این میان حضور فیلترهای ویدئویی است که برای هر تماس ویدئویی می‌توان به سبک Snapchat از رنگ‌های مختلفی استفاده کرد. استفاده از شماره برای یافتن و یافته شدن و نمایش گزینه Last Seen برای اعلام آخرین زمان آنلاین بودن از دیگر تغییراتی است که در این سخه اعمال شده است این نسخه ظرف چند روز آینده به‌صورت گسترده در Paly Store عرضه می‌شود اما تا به آن روز می‌توانید  از این لینک برای دانلود نسخه APK و نصب دستی استفاده کنید.

منبع

ارسال یک پاسخ