موبایل ایسوس و هواوی از این پس فقط با خدمات “حامی”

0
2064
نشست خبری گروه حامی

صبح امروز در یک نشست خبری با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه،‌ شرکت خدمات و سرویس “حامی” به صورت رسمی آغاز فعالیت خود در حوزه IT و موبایل ایران جهت ارائه سرویس و خدمات به برندهای موبایل را اعلام کرد. شرکت “حامی” که هیچ‌گونه فعالیتی در مراحل توزیع و فروش کالا ندارد در حال حاضر در بخش موبایل دو برند موبایل ایسوس و هواوی را زیر چتر حمایتی خود قرار داده است.

در این مراسم که در محل هتل لاله تهران برگزار شد رامین سلطانی فر مدیرعامل شرکت “حامی” در ابتدای سخنان خود ضمن تشکر از حضور همکاران رسانه‌ای، همکاری متقابل در این عرصه را عاملی برای موفقیت قلمداد کرد. سلطانی فر شرکت حامی را اولیت شرکت کاملا مستقل در حوزه سرویس و خدمات در ایران قلمداد کرد و فلسفه وجودی شرکت حامی را پر کردن خلاء سرویس و خدمات در ایران که به دلیل نبود ارتباط فی‌مابین کمپانی‌های فعال جهانی و شرکت‌های داخلی ایجاد شده است دانست. در این شرایط به واسطه تغییر فضای سیاسی-تجاری-اقتصادی این شرکت تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات پیشین و برطرف کردن موانع موجود به کار خواهد بست.

نشست خبری گروه حامی

از نگاه مدیرعامل مسئله سرویس و خدمات عمدتا به عنوان مرکز هزینه و عاملی برای افزایش هزینه‌ در شرکت‌های مختلف دیده می‌شود اما در عمل در صورت پرداختن به مسئله سرویس و خدمات این قسمت‌ها می‌توانند خود به یک ارزش افزوده تاثیرگذار تبدیل شوند. این شرکت قصد دارد با ارائه بهترین و سریع‌ترین خدمات و تعمیرات تخصصی با استفاده از بهترین قطعات،‌استاندارد جدیدی در زمینه خدمات پس از فروش در کشور تعریف کند. سلطانی فر ضمن اشاره به حضور سرمایه‌گذار خارجی نقش این سرمایه‌گذار را تنها تامین نقدینگی و تامین مالی این مجموعه ندانست بلکه دانش و تجربه و تخصص در سطح بین‌المللی آن را در سطح مهم‌تری ارزیابی کرد. بدین‌ترتیب حامی برای ارائه خدمات بهتر تنها به گزینه‌های داخلی تکیه نکرده است.

نشست خبری گروه حامی

شرکت‌های طرف قرارداد حامی در فاز نخست شامل بخش موبایل شرکت ایسوس و هواوی بوده و از این پس تمامی خدمات و سرویس‌های این دو برند صرفا از طریق شرکت حامی صورت می‌پذیرد. حامی در حال حضور دارای سه دفتر فعال و نیمه فعال حامی است و در اصفهان و تبریز نیز نمایندگی‌های این برند حضور دارند جدا از این دفاتر 245 مرکز جمع‌آوری قطعه و 150 واحد فعال در سطح کشور برای این برند در نظر گرفته شده و قرار است در آینده نزدیک با توسعه برندهای طرف قرارداد شبکه خدمات و سرویس این برند با رشد روبرو شود.

نشست خبری گروه حامی

مدیرعامل شرکت در پایان سخنان خود از اعلام آمادگی این شرکت به تولیدکنندگان بین‌المللی جهت ارائه بهترین سرویس خبر داد. در پایان این جلسه مدیرعامل حامی به پرسش‌های حاضرین در مراسم پاسخ گفت.

ارسال یک پاسخ