HMD : همه گوشی های نوکیا در سه ماهه دوم می‌آیند

0
2072
HMD : همه گوشی های نوکیا در سه ماهه دوم می‌آیند

تولید جدید نوکیا از جمله هیجان‌انگیزترین گوشی‌های موبایل عرضه شده در نمایشگاه MWC 2017 در بارسلون اسپانیا بودند. این گوشی های نوکیا به جز نسخه جدید 3310 که توجه بسیاری را به خود جلب کرد شامل سه اسمارت‌فون نوکیا 3، نوکیا 5 و نوکیا 6 بودند که مشخصاتی نسبتا مناسب را در قبال قیمت ارائه می‌کردند. بدین‌ترتیب بسیاری از کاربران مشتاق تهیه و استفاده از این گوشی های نوکیا بوده و زمان حضور در بازار آنها اهمیت پیدا کرده است. نوکیا چندی پیش زمان حضور این گوشی‌ها را سه ماهه دوم سال 2017 تعیین کرده بوده و حالا با نزدیک شدن به روزهای آخر سه ماهه سوم سال 2017 سوالاتی در مورد زمان دقیق این عرضه پیش روی کاربران قرار گرفته است.

در این رابطه Tomislav Himbele مسئول مارکتینگ شرق اروپا در مجموعه HMD اعلام کرده است که هر سه مدل نوکیا 3، نوکیا 5 و نوکیا 6 همراه با 3310 جدید در سه ماهه دوم سال 2017 ارائه می‌شود البته برخی از منابع زمان این ارائه را پیش از اواسط ماه می (اواخر اردیبهشت) نداشته و بدین‌‌ترتیب نمی‌توان زودتر از یک ماه و نیم دیگر منتظر دیدن این گوشی‌ها در بازار اروپا بود.

HMD : همه گوشی های نوکیا در سه ماهه دوم می‌آیند

HMD همچنین در مورد قیمت نیز اظهارنظر جالبی کرده و قیمت این گوشی‌ها را به دلیل مالیات‌های مختلف در کشورهای گوناگون ثابت ندانسته و بسته به کشور ارائه‌کننده دستگاه قیمت را متغیر عنوان کرده است این شرکت پیش از این نوکیا 3، نوکیا 5 و نوکیا 6 را به ترتیب 139، 189 و 229 یورو قیمت‌گذاری کرده بود. نسخه لوکس نوکیا 6 به نام Nokia 6 Arte Black Limited Edition نیز قرار است 299 یورو قیمت داشته باشد نوکیا 3310 جدید 49 یورو قیمت‌‌گذاری شده است.

منبع

ارسال یک پاسخ