بازگرداندن نکسوس با اندروید N به حالت عادی مارشملو

0
2428
چگونگی بازگشت به اندروید 6 از اندروید n در نکسوس

دو روز پیش شرکت گوگل در برنامه‌‌ای جدید امکان آپدیت دیوایس‌های جدید نکسوس و تبلت Pixel C را به صورت آسان و OTA به نسخه آزمایشی Android N‌ فراهم آورد که به سبب سهولت آن بسیاری از کاربران علاقه‌مند دیوایس‌های خود را به این نسخه تغییر دادند حال به سبب آزمایشی بودن این ورژن طبیعی خواهد بود که بار دیگر به نسخه Stable بازگشت در ادامه با روش این عمل آشنا می‌شویم.

اولین پله در آپدیت دیوایس‌های اشاره شده در بالا به اندروید N‌ همانطور که پیش از این نیز اشاره شده بود مراجعه به این صفحه و انتخاب گزینه Enroll Device بود در این حالت اندروید N به صورت یک آپدیت OTA ظاهر شده و با اینکه همه اطلاعات کاربران پاک شده و گوشی به حالا کارخانه باز می‌گشت اما دیگر کاربران در دستورات نچندان آشنای adb درگیر نمی‌شدند.

چگونگی بازگشت به اندروید 6 از اندروید n در نکسوس

حالا پس از این آپدیت برای بازگشت مجدد به اندروید 6 مارشملو مسیر کاملا مشابه‌ای را باید طی کرد. در این حالت بار دیگر به این صفحه باید مراجعه کرد و این بار گزینه Unenroll device و سپس Leave Beta را باید کلیک کرد. در این حالت آپدیتی برای بازگشت به اندروید مارشملو روی صفحه گوشی ظاهر می‌شود که با دانلود و نصب آن می‌توان دوباره اندروید 6 را در اختیار داشت.

منبع

ارسال یک پاسخ