منتظر HTC 10 Mini نباشید: دروغ 13 به سبک تایوانی

0
1793
دروغ آوریل اچ تی سی در مورد گوشی htc 10 mini

روز گذشته خبری در مورد ارائه نسخه جدیدی از گوشی HTC 10 که تنها چند روزی تا رونمایی از آن باقی است منتشر شد. این گوشی کوچک‌تر که HTC 10 Mini نام گرفته بود و در مشخصات آن به حضور چیپ‌ست قدرتمند Snapdragon 823 اشاره شده بود توجه بسیاری را به خود جلب کرد اما آنطور که امروز در خبرها آمده ظاهرا این گوشی تنها شوخی آوریل یا همان دروغ 13 خودمان بوده است.

منبع اطلاعات رسانه‌‌ها در مورد این گوشی یک فایل داخلی شرکت HTC بود که در آن از یک گوشی جدید به نام HTC 10 mini نام برده شده بود. در این فایل به صفحه‌نمایش 4.7 اینچی (بدون ذکر وضوح تصویر)، چیپ‌ست Snpadragon 823 و حافظه رم 4 گیگابایتی اشاره شده است که در صورت تحقق یافتن اسمارت‌فون کاملا پیشرفته‌ای را در سایز کوچک و با مشخصاتی قابل مقایسه با پرچمداران بزرگ بازار نشان می دهد.

دروغ آوریل اچ تی سی در مورد گوشی htc 10 mini

چیپ‌ست Snpadragon 823 مورد اشاره در این فایل همانند چیپ‌ست فعلی اسنپ‌دراگون 820 است با این تفاوت که هسته‌٫ای Kryo در این پروسسور با فرکانس بالاتری فعالیت می‌کنند. اینک اما مشخص شده که این اخبار ظاهرا صحت نداشته و اچ تی سی قصد ندارد بار دیگر حیات خود را با ارائه یک گوشی کوچک برخلاف جریان آب به خطر بیندازد.

منبع

ارسال یک پاسخ