23 اردیبهشت منتظر HTC 10 باشید+تصویر تیزر جدید

0
1775
زمان عرضه و تیزر تبلیغاتی htc 10

10 نام پرچمدار جدید شرکت تایوانی HTC است که تا به امروز خبرهای متعددی در مورد آن به گوش رسیده است. HTC 10 که نام و تصویر آن پیش از این در خبرهای متعدد تایید شده است حالا دیگر به صورت رسمی در راه بازار قرار دارد. طبق خبری که شرکت مادر منتشر کرده است می‌بایست تا نزدیک به 1 ماه دیگر منتظر رونمایی از این گوشی باشیم.

زمان رونمایی HTC 10 که توسط شرکت سازنده در اکانت توئیتری این شرکت منتشر شد 12 آوریل مصادف با 23 اردیبهشت 1395 است اما هنوز مشخص نشده که در این روز تنها شاهد یک رویداد آنلاین همانطور که تیزر آمده هستیم یا اینکه در سه شهری که در تصویز زیر مشخص شده (نیویورک، لندن و تایپه) رویداد جداگانه دیگری نیز در نظر گرفته شده است.

زمان عرضه و تیزر تبلیغاتی htc 10

در خبری جدیدتر در مورد HTC 10‌ به تازگی یک تیزر تیبلغاتی از این گوشی به معرض نمایش گذاشته شده که با به تصویر کشیدن دریچه‌های خروجی صدا و عنوان Audio 10 به نوعی نشان‌دهنده تاکید اصلی سازندگان در ساختار این گوشی است. در این تصویر که در پایین مشاهده می‌شود دو نوع مختلف از دریچه‌های صدا دیده می‌شود که البته هیچ‌یک در تصاویر منتسب به این گوشی که پیش از این منتشر شده بودند دیده نمی‌شود و از این گذشته با تغییر طراحی سنتی HTC و نبود دریچه‌های صدا در بالا و پایین صفحه‌نمایش (همچون مدل‌های پیشین سری One) پرسش بزرگی در مورد مکان جایگیری این دریچه‌های صدا در HTC 10‌ مطرح می‌شود.

زمان عرضه و تیزر تبلیغاتی htc 10

HTC 10 طبق اطلاعاتی که تا به امروز به دست آمده دارای صفحه‌نمایش 5.1 اینچی QHD، دوربین ظاهرا 12 مگاپیکسلی با تجربه‌ای به گفته شرکت سازنده “بسیار بسیار متقاعد کننده”، رم 4 گیگابایتی، چیپ‌ست پردازشی Snapdragon 820، حافظه داخلی 32 گیگابایتی، باتری 3000mAh و اندروید 6.0.1 خواهد بود.

منبع 1

منبع 2

ارسال یک پاسخ