HTC Ocean Note بدون جک هدست می‌آید

0
2178
اطلاعات در مورد HTC Ocean Note

HTC Ocean Note که به صورت شایعه چندی پیش در خبرها ظاهر شده بود اینک رویه‌ای جدی‌تر به خود گرفته و اطلاعات تازه‌ای در مورد آن به گوش رسیده است.

HTC Ocean Note در تازه‌ترین اطلاعات دارای سایز صفحه‌نمایش 5.5 تا 5.7 اینچ بوده و در زیر صفحه‌نمایش آن هیچ دکمه‌ای به چشم نمی‌خورد. اما به جز این دکمه‌‌ها یک جزء مهم دیگر نیز در این گوشی حذف شده که برای دوست‌داران موسیقی چندان خوشایند نخواهد بود؛ در HTC Ocean Note از جک 3.5 میلیمتری هدست خبری نیست و بدین‌ترتیب پس از HTC Bolt (با نام بین‌المللی HTC 10 Evo) این مدل دومین دیوایس از این سازنده تایوانی خواهد بود که بدون این پورت تولید می‌شود.

اطلاعات در مورد HTC Ocean Note

HTC Ocean Note دارای دو ویژگی جذاب دیگر نیز هست که یکی به صفحه‌نمایش دارای انحنای آن (همانند S7 edge از سامسونگ) باز می‌گردد و دیگری در مورد دوربین (یا دوربین‌های) اصلی آن است. هرچند اطلاعات در مورد دوربین‌٫ای این گوشی هنوز مقدماتی ست و اطلاعات چندانی در این مورد ارائه نشده است. شرکت سازنده طبق اطلاعاتی که از منبع خبر به دست آمده ادعای بالاترین امتیاز سایز بنچ‌‌مارک DxOMark را برای این دوربین کرده است که اینک با امتیاز 89 در اختیار Google Pixel قرار دارد. HTC 10‌ در حال حاضر با امتیاز 88 درست پشت سر گوگل پیکسل قرار دارد و بنابراین بهبود دو پله‌ای این امتیاز در ساخت دوربین جدید Ocean Note به نظر نباید کار چندان مشکلی برای HTC باشد.

طبق اطلاعات به دست آمده HTC Ocean Note در سه زنگ با پروسسور احتمالی MediaTek  عرضه شده و زمان حضور آن در بازار نیز در 28 ژانویه 2017 (9 بهمن 1395) مطابق با سال جدید چینی خواهد بود.

منبع

ارسال یک پاسخ