لو رفتن HTC M9 و برادر بزرگ‌ترش M9 Plus

0
1297
اطلاعات جدید در مورد htc one m9

با  نزدیک  شدن به یکم مارچ و زمان رونمایی از فلک‌شیپ‌های جدید HTC، هر روز خبرهای تازه‌ای در مورد نسل بعدی M8 منتشر می‌شود این بار پس از آنکه روز گذشته تصاویری از این گوشی در دسترس قرار گرفت، اینک اطلاعات تازه‌ای در مورد این مدل و نمونه احتمالی بزرگ‌تر با نام M9 Plus منتشر شده است که می‌توان از آن با عنوان نسل تازه One Max یاد کرد.

در اولین خبر در یک تصویر نسل قبلی و بعدی سری One در کنار هم قرار گرفته‌اند. در این  تصویر، M9 (در کناره سمت چپ) ظاهرا از M8‌ گوچک‌تر به نظر می‌رسند هرچند که هنوز معلوم نیست که این دو گوشی واقعا در کنار هم در یک کادر قرار دارند یا اینکه دو عکس جداگانه را پس از ادیت در کنار هم قرار داده‌اند. جدا از مسئله سایز یک نکته مشهود در این میان، کاهش مشخص حاشیه جانبی صفحه‌نمایش است که به عرض کمتر دستگاه منجر می‌شود.

اطلاعات جدید در مورد htc one m9

خبر بعدی به تصویر تازه‌ای در مورد یک گوشی بزرگ‌تر با عنوان احتمالی M9 Plus تعلق دارد که یک نمونه دارای صفحه‌نمایش 5.5 اینچی QHD، با پردازنده‌های Snapdragon 810 و 3 گیگابایت رم است. نکته بسیار جالب در طراحی این مدل، حضور یک دکمه جدید در زیر صفحه‌‌نمایش و حذف احتمالی ساختار دو اسپیکر استریو در پایین صفحه‌نمایش است این دکمه محل حسگر اثر انگشت این مدل است که و هنوز معلوم نیست که حضور آن چه تاثیری در تجربه صوتی دستگاه برجای می‌گذارد.

اطلاعات جدید در مورد htc one m9

در بخش پشتی با ساختار دو لنزی دوربین گوشی مواجه می‌شویم که با توجه به لنز بسیار بزرگ‌ این قسمت می‌توان با اطمینان زیادی از رزولوشن 20.7 مگاپیکسلی برای دوربین سخن گفت.

اطلاعات جدید در مورد htc one m9

پازل‌های پی‌در‌پی HTC در روزهای اخیر بالاخره نزدیک به 40 روز دیگر در رویدادی که این شرکت تایوانی آن را Utopia in progress (جامعه ایده‌ال در حال پیشرفت) نامیده است رمزگشایی می‌شود.

منبع 1

منبع 2

ارسال یک پاسخ