تصاویر واقعی HTC One M9 را ببینید

0
1647
تصاویر htc one m9

در یکی دو ماه گذشته اطلاعات و اخبار متعددی در مورد نسل بعدی گوشی‌های هوشمند HTC که از آن با عنوان M9 یا Hima یاد می‌شود به بیرون درز کرده که پازل اطلاعات در مورد این مدل را هر روز کامل‌تر از گذشته می‌کند. در تازه‌ترین تکه از این پازل در صورتی که با منبعی قابل اتکا روبرو باشیم می‌توانیم از نمایش عکس‌های واقعی این مدل سخت بگوییم که البته تفاوت چشمگیری نیز با گذشته ندارند.

در نگاه اول تغییر چندانی در شکل ظاهری M9 نسبت به نسل قبلی این گوشی یعنی M9‌ مشاهده نمی‌شود و همان طراحی یکپارچه uni-body و بخش برآمده فلزی در پشت دستگاه در این مدل نیز حضور دارند. اما در قسمت پشتی یک تفاوت بزرگ، M9 را از M8 متفاوت می‌کند. شکل لنز دوربین نسبت به قبل متفاوت شده و از ساختار دو لنز جداگانه نیز در این قسمت خبری نیست.

تصاویر htc one m9

این لنز مربعی اگر مشخصات گفته شده برای این مدل صحیح باشد در زیر خود یک سنسور 20.7 مگاپیکسلی را پنهان دارد که جایگزین دوربین‌های ناموفق التراپیکسلی این برند شده است. این دوربین التراپیکسلی به احتمال فراوان به‌عنوان دوربین دوم به بالای صفحه‌نمایش افزوده می‌شود.

تصاویر htc one m9

سایر مشخصات Hima یا M9 را باید در صفحه‌نمایش 5 اینچی فول اچ‌دی، پردازنده‌های Snpadragon 810 و 3 گیگابایت رم خلاصه کرد. رونمایی رسمی از Hima به احتمال فراوان در اولین روز ماه مارچ یعنی دهم اسفند ماه جاری صورت می‌پذیرد.

منبع

ارسال یک پاسخ