Huawei Nova 6 در دو نسخه 4G و 5G می‌آید

0
1422
Huawei Nova 6 در دو نسخه 4G و 5G می‌آید

همین چند روز پیش بود که زیر مجموعه آنر هواوی از دو گوشی جدید آنر V30 و آنر V30 Pro رونمایی کرد که هر دو به قابلیت 5G (البته در دو حالت مختلف) مجهز شده بودند. شرکت مادر این مجموعه حالا خود را آماده رونمایی از گوشی جدیدی به نام Huawei Nova 6 می‌کند که ظاهرا در پنجم دسامبر (14 آذر 1398) رسما به بازار ارائه می‌شود. این گوشی که در طی چند روز گذشته در خبرها و شایعات از این کمپانی حضور کاملی داشته است حالا در فروشگاه آنلاین هواوی یعنی Vmall ظاهر شده و برخی اطلاعات در مورد آن به نمایش درآمده است. طبق این اطلاعات، Huawei Nova 6 در دو نسخه متفاوت 4G و 5G ارائه می‌شود که مطمئنا از لحاظ قیمتی با هم تفاوت دارند.

Huawei Nova 6 در دو نسخه 4G و 5G می‌آید

به گفته Vmall نسخه 4G این گوشی در حافظه 128 گیگابایتی ارائه می‌شود و رنگ‌های آن شامل مشکی، آبی و رنگ ترکیبی آبی/ارغوانی می‌شود. در سوی دیگر نسخه 5G این گوشی دارای حافظه داخلی 128 یا 256 گیگابایتی‌ست و به جز رنگ‌های اشاره شده در یک رنگ متفاوت قرمز نیز در دسترس قرار می‌گیرد. طبق اطلاعات این منبع، حافظه رم این مدل در هر دو نسخه 8 گیگابایت است و از این لحاظ تفاوتی مابین نسخه‌های 4G و 5G دیده نمی‌شود.

Huawei Nova 6 در دو نسخه 4G و 5G می‌آید

در این اطلاعات مقدماتی به جزییات بیشتری در مورد این گوشی اشاره‌ای نشده اما از روی تصاویر می‌توان به برخی موارد دیگر از جماه حضور جک 3.5 میلی‌متری هدست و سنسور اثر انگشت جای گرفته در دکمه پاور کناره دستگاه اشاره کرد که این آخری به احتمال قریب به یقین به معنای LCD بودن فناوری ساخت صفحه‌نمایش است. در بخش پشتی و در فضای کنار لنزهای دوربین همچنین، عبارت AI Camera | OIS Tele درج شده که به حضور هوش مصنوعی در تصویربرداری و مجهز بودن دوربین تله‌فتو به لرزه‌گیر OIS اشاره دارد.

Huawei Nova 6 در دو نسخه 4G و 5G می‌آید

با توجه به موارد اشاره شده، Huawei Nova 6 احتمالا نسخه‌ای نزدیک به آنر V30 Pro در زیر مجموعه نوا دانست که در مناطق جغرافیایی متفاوتی نسبت به آنر توزیع خواهد شد.

منبع

ارسال یک پاسخ