فروش رویایی سری Honor هواوی

0
1509
فروش رویای سری آنر هواوی

در رقابت بین برندهای سوم و چهارم دنیای موبایل، فروش بالاتر حرف اول و آخر را زده و در این میان حتی سود نیز چندان مطرح نیست هواوی که به تازگی با تنها 100 هزار فروش بیشتر جایگاه سوم خود را از شیاومی پس گرفته است اینک از فروش بسیار بالای سری Honor صحبت می‌کند که حتی عنوان هواوی نیز اینک از کنار آن حذف شده و خود حکم یک برند مستقل را دارد.

بر پایه گزارش منتشر شده در تایوان، میزان فروش گوشی‌های سری Honor از تنها 1 میلیون در طی یک سال اینک به 20 میلیون عدد رسیده است. این موفقیت و فروش بسیار بالا بی‌شک مدیون قیمت بسیار اندک و مشخصات کاملا راضی‌کننده این برند است که تا حدودی مشابه شرایط Xiaomi در یکی دو سال گذشته به نظر می رسد؛ جایی‌که فروش هواوی در طی یک سال از 11.7 میلیون به 15.9 میلیون رسید اما در همین فاصله برند شیاومی که در سال قبل تنها 3.6 میلیون گوشی به فروش رسانده بود، میزان فروش خود را به 15.8 میلیون عدد افزایش داد.

فروش رویای سری آنر هواوی

استراتژی تعیین شده برای گوشی‌های Honor‌ مستقل از دیگر تولیدات هواوی بوده و حتی با نام مستقل خود در فروشگاه‌های آنلاینی نظیر Flipkart هند و JD.com چین به فروش می‌رسد. نکته جالب در این میان درصد سود بسیار اندک این سری است. به‌عنوان نمونه سود شیاومی در سال گذشته تنها به مرز 1.8 درصد رسید در حالی‌که به‌عنوان نمونه سامسونگ در همین فاصله زمانی سود 18.7 درصدی را رقم زده است.

منبع

ارسال یک پاسخ