HW-K950 ساندبار جدید سامسونگ با دالبی Atmos

0
3143
ساندبار جدید سامسونگ

Samsung HW-K950 Dolby Atmos Soundbar: ساندبارها یا اسپیکرهای خطی زیر تلویزیون، این روزها به یکی از مدرن‌ترین لوازم جانبی و اکسسورهای مرتبط با تلویزیون‌های جدید بدل شده‌اند. شرکت سامسونگ به عنوان یکی از ارائه‌دهنده‌گان این اسپکرها، امروز از مدل تازه‌ای در این کلاس تحت عنوان HW-K950 پرده برداشت که از فناوری Dolby Atmos در آن پشتیبانی می‌شود و در CES 2016 به نمایش گذاشته می‌شود.

CES 2016

فناوری Dolby Atmos بکار گرفته شده در این ساندبار نوع جدیدی از فناوری دالبی است که در طی آن از چینش اسپیکرهای قرار گرفته در سقف برای پوشش بهتر فضا پشتیبانی می‌شود. نوع اجرای این فناوری در ساندبار HW-K950 اندکی متفاوت است. در HW-K950 از سه درایور با پخش رو به جلو و دو اسپیکر با امکان تابش صدا به سقف استفاده شده است که صدا را به بالا تابانده و بازتاب می‌دهند همچنین دو اسپیکر ساراند وایرلس برای پشت سر و یک ساب‌ووفر وایرلس نیز برای این مجموعه در نظر گرفته شده و یدین‌ترتیب یک مجموعه 5.1.4 از کانال‌های صوتی را ایجاد می‌کند.

ساندبار جدید سامسونگ

به گفته سامسونگ این ترکیب بدون شلوغ کردن محیط کاربران، صدای غنی و فراگیری را ایجاد می‌کند. البته نگفته پیداست که برای سیستم‌هایی از این دست محاسبه ارتفاع سقف نکته بسیار مهمی به حساب می‌آید چرا که در غیر اینصورت ممکن است کیفیت چندانی در دسترس قرار نگیرد.

Samsung HW-K950 Dolby Atmos Soundbar - ساندبار- اسپیکر سامسونگ

منبع

ارسال یک پاسخ