کمپین اینستاگرامی #لبخندبساز تمدید شد

0
2292
کمپین لبخندبساز ایرانسل

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این اپراتور که به مناسبت ماه مبارک رمضان با هدف ترغیب مخاطبانش به شرکت در امور خیریه، کمپین اینستاگرامی #لبخندبساز را برگزار کرده بود، پس از استقبال بی‌سابقه شرکت‌کنندگان از این کمپین، از تمدید آن تا 14 مرداد 95 خبر داد.

Sponsored

ایرانسل در این کمپین با شعار «بیشتر مهر بورزیم و مهربانیهایمان را سهیم شویم» از مخاطبان خود خواسته است تا با خانواده، دوستان‌، سالمندان، کودکان و نیازمندان مهربان‌تر باشند، آنها را شاد کنند و لبخند بر لبانشان بیاورند، از آن لبخند و لحظه شاد عکس بگیرند و آن را با هشتگ #لبخندبساز در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک بگذارند.

بر اساس این گزارش، از زمان شروع کمپین لبخندبساز تاکنون بالغ بر 16هزار تصویر با هشتگ #لبخندبساز در اینستاگرام منتشر شده و چهره‌های محبوب و مشهوری از هنرمندان و ورزشکاران نیز در این کمپین شرکت کرده‌اند.

ایرانسل اعلام کرده است که به ازای هر لبخند، 3000 تومان به یک موسسه خیریه کمک می‌کند و برای تشویق هر چه بیشتر شرکت‌کنندگان، جوایز ارزنده‌ای را نیز به قید قرعه به تعدادی از آنان اهدا خواهد کرد.

کمپین لبخندبساز ایرانسل

ایرانسل همچنین در بهار سال 95، کمپین اینستاگرامی دیگری با عنوان بهاروبساز و با شعار «بهترین هدف امسالت رو بساز» برگزار کرده و مخاطبان خود را ترغیب کرده بود تا با تمرکز بر ترویج فرهنگ هدف‌گذاری و بهبود سبک زندگی، برای سال جدید هدفی تعیین کنند. این کمپین میزبان بیش از 3000 قطعه عکس کاربران در هشتگ #بهاروبساز اینستاگرام بود.

ارسال یک پاسخ