آیفون 4 اینچی نهایتا iPhone SE خوانده می‌شود؟

0
3853
نام جدید آیفون SE برای آیفون جدید 4 اینچی اپل

با وجود آنکه از وجود یک آیفون 4 اینچی با ظاهری مشابه iPhone 5S و امکاناتی نظیر iPhone 6 تقریبا به طور کامل اطمینان داریم و زمان معرفی آن نیز کم و بیش یک ماه دیگر است اما هنوز مهم‌ترین نکته در مورد این گوشی یعنی نام آن با تردیدهایی همراه است در تازه‌ترین خبر به دست آمده در این زمینه از یک منبع طبیعتا غیر رسمی، این گوشی iPhone SE نام خواهد گرفت.

این نام در حالی انتخاب می‌شود که پیش از این حدس و گمان‌های دیگری همچون iPhone 7c، iPhone 6c و در نهایت iPhone 5SE برای این مدل ارائه شد که این آخری تا همین یکی دو روز پیش نیز به عنوان نام اصلی این گوشی شناخته می‌شود حالا یک منبع جدید نام آیفون 4 اینچی را آیفون SE نامیده است که SE در آن به معنای Special Edition یا نسخه ویژه است. زمان معرفی این گوشی که تا پیش از این 15 مارچ (25 اسفند) اعلام شده بود نیز حالا تغییر کرده و درست به یک هفته بعد یعنی 22 مارچ (3 فروردین) منتقل شده است البته این زمان نیز تقریبی بوده و نمی‌توان از آن با اطمینان به عنوان زمان رونمایی از آیفون بعدی یاد کرد.

نام جدید آیفون SE برای آیفون جدید 4 اینچی اپل

طبق شایعات تایید نشده اپل در این زمان همراه با آیفون نسخه جدید iPad Pro با صفحه‌نمایش 9.7 اینچی را نیز رونمایی می‌کند. طبق آخرین اطلاعات،‌آیفون 4 اینچی با هر نامی که رونمایی شود از ظاهری مشابه آیفون 5S برخوردار است و تنها تفاوت آن با این مدل به گوشه‌های گردتر آن باز می‌گردد که شباهت نزدیکی به iPhone 6 پیدا خواهد کرد. چیپ‌ست پردازشی A9 همراه با Apple Pay و NFC و یک دوربین 8 مگاپیکسلی آپگرید شده دیگر مشخصات این گوشی را تشکیل می‌دهند. این مدل ظاهرا در دو نسخه 16 و 64 گیگابایتی ارائه می‌شود.

منبع

ارسال یک پاسخ