آخرین خبرهای آیفون 7: دو دوربین و دو سیم‌کارت؟

0
1804
اطلاعات تازه در مورد آیفون 7

طبق معمول با نزدیک شدن به زمان معرفی آیفون‌‌های شرکت اپل، اطلاعات متعدد و متناقضی در مورد این گوشی ازمنابع  مختلف به گوش می‌رسد. از جمله این اطلاعات که اینک در مورد آن شک و تردیدهایی ایجاد شده است حضور دو دوربین در نسخه پلاس آیفون 7 است علاوه بر آن اینک گزینه‌های تازه‌ای نیز در مورد این گوشی مطرح شده که قابلیت دو سیم‌کارت از سایرین جذاب‌تر به نظر می‌رسد.

مسئله حضور دو دوربین در آیفون 7 پلاس البته نکته تازه‌ای محسوب نشده و پیش از این نیز بسیاری از منابع از امکان حضور آن در این مدل سخن گفته بودند. در اطلاعات تازه‌تری که از منابع کارخانه‌ای این دیوایس در چین به دست آمده البته در این مورد ابراز تردید شده و دلیل آن مشکلات اجرای این ترکیب در عمل عنوان شده است. حضور لرزه‌گیر اپتیکال در این میان یکی دیگر از مواردی ست که می‌توان با درصد اطمینان بالایی از حضور آن در نسخه معمولی آیفون 7 سخن گفت.

اطلاعات تازه در مورد آیفون 7

نکته دیگری که امروز اطلاعات تازه‌ای در مورد آن منتشر شد به حضور داشتن یا غیبت جک اتصال هدست در آیفون‌های آینده تعلق دارد نبود این پورت به طراحان اپل این اجازه را می‌دهد تا آیفون‌های بعدی را هرچه ظریف‌تر و باریک‌تر طراحی کنند در صورت به حقیقت پیوستن این نکته برای اتصال هدست به دستگاه از پورت Lightning و مبدل‌های آن استفاده می‌شود. خبر جدید امروز به تصاویر یک کمپانی تغمیراتی در چین به نام Rock Fix تعلق دارد که در آن لوازم جانبی پورت Lightning اپل از جمله تبدیل این پورت به جک هدست مشاهده می‌شود.

اطلاعات تازه در مورد آیفون 7

اطلاعات تازه در مورد آیفون 7

در خبر آخر یکی از غیر قابل باورترین امکانات اسمارت‌فون‌های امروزی یعنی قابلیت دو سیم‌کارت در صورت صحت اطلاعات منبع در حال یافتن راه خود به آیفون بعدی اپل است. این خبر نیز که از سوی Rock Fix منتشر شده به تصویری از یک tray دو سیم‌کارت اشاره دارد که ادعا شده به آیفون7 تعلق خواهد داشت. در این تصاویر که در بالا قابل مشاهده هستند علاوه بر این مورد یک حافظه 256 گیگابایتی سن‌دیسک و ترکیب دو دوربینی آیفون 7 پلاس دیده می‌شود.

منبع

ارسال یک پاسخ