لومیای افسانه‌ای در راه است Lumia 1030 McLaren

0
866
اطلاعات تازه‌ای در مورد لومیا 1030

اسمارت‌فون بعدی مایکروسافت با دوربین فوق‌العاده و امکاناتی مدرن به زودی معرفی می‌شود. این خبر با توجه به ارائه تصاویری در شبکه اجتماعی Baidu منتشر شده جایی‌که تصاویر جدیدیر Lumia  ارائه شده است. از این گوشی پیش از این نیز تصاویر مشابه‌ای منتشر شده بود اما تصاویر جدید از دقت و وضوح بالاتری برخوردارند.

از این گوشی قبلا به‌عنوان جانشین کنسل شده Lumia 1020 یاد می‌شد اما اطلاعات جدید حاکی از این است که Lumia 1030 به زودی در همین جایگاه رسما معرفی می‌شود. اطلاعات جدیدا در دسترس قرار گرفته از Lumia 1030‌ همانند تصاویر جدید آن کامل‌تر از گذشته بوده و اینک می‌دانیم که این گوشی از یک صفحه‌نمایش 1080p، حافظه رم 2 گیگابایتی و 32 گیگابایت حافظه داخلی و شاید چیپ چهار هسته‌ای از خانواده Snapdragon بهره می‌برد. لنز کارل زایس و دو فلش LED به جای فلش زنون سابق اطلاعات دیگری است که البته پیش از این نیز به آن‌ها اشاره شده بود. حضور قابلیت ارتباطی 4G و اسلات کارت حافظه از دیگر نکات جالب در مورد McLaren هستند.

اطلاعات تازه‌ای در مورد لومیا 1030

اطلاعات تازه‌ای در مورد لومیا 1030

اطلاعات تازه‌ای در مورد لومیا 1030

قرار گرفتن تصویر این گوشی در کنار iPhone 6 حدس تقریبی در مورد سایز صفحه‌نمایش ایجاد می‌کند که نزدیک به 5 اینچ به نظر می‌رسد.

منبع

ارسال یک پاسخ