تیزر تبلیغاتی Galaxy S7 و Galaxy S7 edge را ببینید

0
3304

در اینکه طی چند روز آینده و در آغاز نمایشگاه MWC 2016 در بارسلون اسپانیا شاهد رونمایی از دو پرچمدار جدید سامسونگ با نام‌های Galaxy S7 و Galaxy S7 edge‌ هستیم هیچ شکی وجود ندارد این دو گوشی که در طی هفته‌های اخیر در بسیاری از خبرهای فاش شده به طور کامل معرفی شده و تصویر آنها نیز در دسترس قرار گرفت حالا در یک تیزر تبلیغاتی رسمی ظاهر شده‌اند.

تقریبا هیچ نکته نگفته‌ای در مورد دو گوشی جدید سامسونگ در رده بالای بازار پیش از معرفی رسمی آن در روز 21 فوریه (2 اسفند) یعنی یک روز پیش از بازگشایی نمایشگاه MWC 2016 در بارسلون اسپانیا باقی نمانده است. حالا در آخرین نمونه‌ از این اطلاعات به بیرون درز پیدا کرده ویدئوی تبلیغ رسمی و تیزر این دو گوشی نیز از سوی سامسونگ اندونزی در دسترس قرار گرفته که بسیاری از اطلاعات پیشین منتشر شده در مورد S7 و S7 edge را تایید می‌کند. از جمله این اطلاعات باید به ضد آب بودن آنها و درجه ضد آبی مشخص IP67 اشاره کرد که امکان غوطه‌ور کردن گوشی در آب را فراهم می‌آورد.

باتری‌های حجیم 3000 و 3600 میلی آمپر ساعتی (به ترتیب برای S7 و S7 edge) همراه با بازگشت کارت حافظه روی دستگاه از دیگر مواردی ست که در گذشته به آنها اشاره شده بود و در این ویدئو نیز حضور دارند.

منبع

ارسال یک پاسخ