با پروژکتور لنوو، روی میز فروت‌ نینجا بازی کنید

0
1304
پروژکتور موبایلی لنوو

ایده استفاده از پروژکتور در یک گوشی موبایل ایده چندان جدیدی به حساب نمی‌آید و مدل‌هایی چون گلکسی Beam از سامسونگ مدت‌ها پیش این ایده را عملی ساختند و البته به دلیل هزینه زیاد و مصرف بالای باتری استقبال چندانی نیز از آنها نشد. لنوو اما ظاهرا قصد دارد بار دیگر این ایده را با ترکیب با واقعیت افزوده زنده ساخته و مدل تازه‌ای را در این کلاس روانه بازار کند.

لنوو از این ایده خود با عنوان نخستین پروژکتور لیزری موبایلی دنیا یاد می‌کند که با ابعاد بسیار اندک 5×26×34 میلیمتر در بخش پایینی گوشی مدل جای گرفته است. این پروژکتور می‌توان در دو حالت دیواری و رومیزی کار کند که حالت دیواری آن همانند پروژکتورهای معمول است اما حالت رومیزی آن جذابیت بسیار بالاتری دارد.

فروت‌ نینجا - پروژکتور لنوو - Fruit Ninja

به گفته لنوو این حالت می‌تواند هر سطحی را به یک سطح تاچ اسکرین تبدیل کند و به عنوان از آن برای نوشتن متون (با بازتاباندن کیبورد روی میز)، برای نواختن موسیقی (با بازتاباندن کیبورد موسیقی) و یا برای بازی‌های نیازمند به تاچ کردن صفحه ( مثل فروت‌ نینجا ) تبدیل کرد. لنوو هنوز مدل مشخصی را مجهز به این فناوری معرفی نکرده است اما با توجه به ویدئوی زیر بی شک نمایش چنین مدلی چندان دور نیز نخواهد بود.

منبع

ارسال یک پاسخ