LG G6 یا سامسونگ S8 کدام بدنه مقاوم‌تری دارند+ ویدئو

0
2853
LG G6 یا سامسونگ S8 کدام بدنه مقاوم‌تری دارند+ ویدئو

LG G6 یا سامسونگ S8 ؟ این سوالی ست که هر کسی پاسخی به آن می‌دهد برخی با توجه به ظاهر زیباتر سامسونگ گلکسی اس 8 و صفحه‌نمایش گرد آن در کناره‌ها و البته پردازنده قوی‌تر حکم به برتری سامسونگ می‌دهند و برخی صفحه‌نمایش تخت LG G6 و دوربین‌های دوگانه آن را مهم‌تر می‌دانند.

اما در انتخاب LG G6 یا سامسونگ S8 یک معیار مهم دیگر نیز وجود دارد: میزان مقاومت آنها در هنگام به زمین خوردن. در این هنگام با توجه به بدنه شیشه‌ای هر دو گوشی در پشت و روی دستگاه انتظار آسیب رسیدن به آنها هنگام افتادن روی سطوح محکمی همچون سرامیک یا آسفالت را داریم و بی‌شک در سناریوهای معمول و البته شدید هر دو آسیب می‌بینند اما در این میان به نظر شما کدام گوشی آسیب بیشتری می‌بیند. روی کاغذ می‌توان انتظار داشت که سامسونگ با صفحه‌نمایشی که کاملا در معرض آسیب قرار دارد بیش از LG که دارای صفحه‌نمایش تخت بوده و استاندارد نظامی MIL-810G را نیز کسب کرده، آسیب می‌بیند اما از سوی دیگر سامسونگ در پشت و روی دستگاه از شیشه گوریلاگلس 5 استفاده کرده اما LG روی صفحه‌‌نمایش و پوشش دوربین از گوریلاگلس 3 بهره می‌برد و بخش پشتی آن دارای گوریلاگلس 5 است که همین موضوع اندکی نگرانی در مورد آسیب دیدن شیشه صفحه‌نمایش در G6 را افزایش می‌دهد.

برای اینکه به چشم‌های خود اختلاف مابین این دو مدل را ببینید ویدئوی زیر که توسط PhoneArena به همین منظور تهیه شده است را می‌توانید مشاهده کنید.

 

منبع

ارسال یک پاسخ