با رابط کاربری LG G4 آشنا شوید (ویدئو)

0
1710
نمایش رابط کاربری LG G4

تنها نزدیک به 3 هفته دیگر تا رونمایی رسمی از پرچمدار جدید شرکت ال‌جی یعنی G4 باقی مانده است این گوشی که در 28 آوریل به نمایش رسمی در خواهد آمد قرار است تغییرات مشهودی را در مدل پیشین این سری یعنی G3 ایجاد کند. یکی از این تغییرات در رابط کاربری دستگاه اتفاق می‌افتد که از این پیش LG UX.4.0 نامیده می‌شود. ال‌جی امروز برخی از صفحات این رابط کاربری را به معرض دید عموم گذاشت.

اولین تغییر مشهود در این تصاویر، استفاده از رنگ‌های جدید در UX.4.0 است که آن را نسبت به G3‌ نسبتا متفاوت می‌کند. دکمه‌های زیر صفحه‌نمایش نیز از استایل کیت‌کت فاصله گرفته به فرم نسخه پنجم اندروید تغییر شکل پیدا می‌کند بنابراین همانطور که از پیش نیز کاملا مشهود بود خبری از دکمه زیر صفحه‌نمایش در G4 نخواد بود و ال‌جی برخلاف اپل، سامسونگ و شاید HTC به جای استفاده از این دکمه برای قرار دادن حسگر احتمالی اثر انگشت می‌تواند از دکمه پاور بخش پشتی استفاده کند.

نمایش رابط کاربری LG G4

در این میان برخی ویژگی‌های جدید نیز در این رابط کاربری دیده می‌شود که برخی از آنها همچون Quick Shot و Expert Camera Mode به دوربین مرتبط شده و به کاربران اجازه استفاده از دکمه ولوم پایین برای گرفتن عکس یا مرتب کردن تصاویر از یک منطقه جغرافیایی خاص با کمک ویژگی geo-tagging را می‌دهند. ویژگی Smart Notice از مجموعه Smart Board نیز اینک تکامل یافته و می‌تواند اطلاعات تازه‌ای را در ویجت حاضر در صفحه Home به نمایش در بیاورد. ویدئوی رسمی زیر اطلاعات کاملی را در این زمینه در بر دارد.

منبع

ارسال یک پاسخ