LG V30 با اسنپ‌دراگون 835 و 6 گیگ رم می‌آید؟

0
2884
LG V30 با اسنپ‌دراگون 835 و 6 گیگ رم می‌آید

طبق تقویم ال‌جی هنوز صحبت کردن در مورد LG V30 بسیار زود است چرا که نه‌‌تنها از معرفی V20 هنوز به زحمت چند ماهی می‌گذرد بلکه پرچمدار اصلی این برند یعنی LG G6 نیز هنوز معرفی نشده است. این مشکلات اما مانع از انتشار شایعات و خبرهای غیر رسمی در مورد LG V30 نشده است به خصوص اینکه به لطف سامسونگ پرچمدار بعدی ال‌جی، G6، با Snapdragon 835 یعنی جدیدترین دستاوری پردازش موبایلی جهان عرضه نشده و دوست‌داران ال‌جی ظاهرا چاره‌ای سر کردن با پروسسور سال گذشته ندارند. طبق خبرهای رسیده اما LG V30 هرچند ظاهرا بسیار دیر‌در نیمه دوم سال 2017 بالاخره این ضعف را جبران خواهد کرد.

تازه‌ترین گمانه‌زنی‌ها از چین حاکی از این است که مدل V30 به احتمال فراوان با چیپ‌ست Snapdragon 835 عرضه می‌شود نکته دیگر به حضور 6 گیگابایت رم تعلق دارد که البته با وجود اینکه مقدار بسیار زیادی برای حافظه جانبی محسوب می‌شود اما از هم‌اکنون نیز با به گوش رسیدن زمزمه‌‌هایی از 8 گیگابایتی بودن رم رقبا، یک نکته قوت دست‌نیافتنی برای ال‌جی به حساب نمی‌آید.

LG V30 با اسنپ‌دراگون 835 و 6 گیگ رم می‌آید

LG V10

ال‌حی در V10 به عنوان نسل اول این کلاس از دو دوربین سلفی بر بالای صفحه‌نمایش استفاده کرد در حالی که در پشت آن یک دوربین اصلی جای داشت. در V20‌ این ترکیب جابجا شد و در حالی که در پشت دستگاه از دو دوربین استفاده شده بود، بالای صفحه‌نمایش تنها یک دوربین به چشم می‌خورد. حالا ظاهرا قرار است V30 هردوی این قابلیت‌ها را ترکیب کند و مدلی را ارائه کند که دارای دو دوربین سلفی بر بالای صفحه‌نمایش و دو دوربین اصلی در بخش پشتی دستگاه باشد. در ادامه خبر امروز در مورد V30 به برخی “ویژگی‌های رازآلود” اشاره شده که البته منبع خبر توصیف دقیقی از آنها نکرده است. همانند تمامی خبرهای غیر رسمی و شایعات دیگر در این مورد نیز نمی‌توان با درصد اطمینان بالا از صحت این گزینه‌ها سخن گفت هرچند در مورد Snapdragon 835 بااطمینان بالایی می‌توان از حضور آن در پرچمدار سال آینده سری V ال‌جی سخن گفت.

منبع