با اپلیکیشن Game of Thrones نقشه وستروس را ببینید!

0
5450
ارائه اپلیکیشن نقشه برای سریال game of thrones

اگر از طرفداران سریال جذاب بازی تاج و تخت یا Game of Thrones هستید حتما تا به امروز دوست داشته‌اید تا نقشه‌ کاملی از سرزمین خیالی Westeros را در اختیار داشتید تا حوادث و اتفاقات داستان را بهتر دنبال کنید. این خواسته شما اینک به لطف یک اپلیکیشن موبایلی برای iOS و اندروید محقق شده و اینک می‌توانید نه‌تنها خود نقشه بلکه جزئیاتی از سریال را در آن مشاهده کنید.

این جذابیت مطمئنا تنها برای بینندگان پر و پا قرص این سریال فوق‌العاده قابل فهم خواهد بود و نگفته پیداست که برای سایرین نمی‌توان آن را یک اپلیکیشن کاربردی دانست. درون این نقشه نه‌تنها می‌توان زوم کرد و در قسمت‌های مختلف آن به گردش پرداخت بلکه در برخی شهرها،‌ مناطق و قلعه‌ها اطلاعات اضافه دیگری نیز در دسترس قرار داد. حتی امکان مشاهده اینکه هریک از قسمت‌های سیزن‌های پیشین این سریال در کدام بخش این نقشه رخ داده‌اند نیز وجود دارد.

ارائه اپلیکیشن نقشه برای سریال game of thrones

نسخه رایگان این اپلیکیشن برای اندروید را از اینجا و برای iOS از اینجا می‌توانید دانلود کنید و در صورتی که تبلیغ‌های گاه‌و‌بیگاه به نمایش در آمده روی برنامه برای شما مشکل‌آفرین هستند می‌توانید نسخه‌های غیر رایگان (با هزینه 1.5 دلار) را برای اندروید و iOS به ترتیب از اینجا و اینجا دانلود کنید.

منبع

ارسال یک پاسخ