AIO سرفیس مایکروسافت در سه سایز

0
2224
احتمال معرفی aio سری سرفیس مایکروسافت

موفقیت مالی مایکروسافت جدا از بخش نرم‌افزاری و مجموعه‌های ویندوز و آفیس در عمل تنها در دو حوزه رخ می‌دهد:‌ کنسول بازی ایکس‌باکس و تبلت‌های Surface. ظاهرا اما باید در آینده نزدیک یک بخش تازه را نیز به این لیست اضافه کنیم چرا که طبق آخرین خبرها، مایکروسافت قصد دارد که کامپیوترهای همه‌کاره موسوم به All in One یا AIO را نیز با برند Surface در سه سایز صفحه‌نمایش وارد بازار کند.

سری سرفیس تا پیش از این تنها در دو حوزه تبلت و لپ‌تاپ حضور داشته و به نوعی قابلیت جابجایی و پرتابل بودن در هر دو سری جزء ملزومات اصلی کار بوده است این بار اما ظاهرا برای رقابت با کامپیوترهای iMac اپل، این شرکت تصمیم گرفته تا در حوزه کاملا متفاوت دیگری به نام کامپیوترهای همه‌کاره یا AIO وارد شود. گزارش تازه در این زمینه از سوی Windows Central منتشر شده که در آن به ارائه AIOهای مایکروسافت در سه سایز مختلف اشاره شده است. در این گزارش آمده که مایکروسافت حداقل در حال آزمایش سه سایز مختلف صفحه‌نمایش که ممکن است هر سه و یا تنها یکی از آنها به بازار ارائه شود.

احتمال معرفی aio سری سرفیس مایکروسافت

کوچک‌ترین سایز در این میان به یک نمونه 21 اینچی فول اچ‌دی تعلق دارد و دو مدل دیگر که هر دو از وضوح 4K بهره می‌برند به ترتیب 24 و 27 اینچی هستند که بدین‌ترتیب می‌توان بزرگ‌ترین سایز این کامپیوترها یعنی نسخه 27 اینچی را رقیب اصلی iMac تلقی کرد. اطلاعات دیگری در مورد قیمت و زمان احتمالی حضور این مدل‌ها در بازار منتشر نشده اما با توجه به سابقه درخشان مایکروسافت در طراحی ظاهری دیوایس‌های سرفیس، در این نوبت نیز در صورت به حقیقت پیوستن شایعات باید منتظر دیوایس‌های هیجان‌انگیزی در این سری باشیم.

منبع

ارسال یک پاسخ