فلزی بودن Z4 تایید شد (افشای تصاویر جدید)

0
1492
اطلاعات جدید در مورد XPERIA Z4

پس از آنکه چندی پیش برگ تازه‌ای به اطلاعات منتشر شده در مورد پرچمدار جدید شرکت سونی افزوده شده و پای مدل دیگری به نام Z3 Neo با مشخصات و ظاهری همانند Z3 به این کارزار کشیده شد حالا تصاویر و اطلاعات جدید در مورد Z4، دانسته‌های پیشین در مورد این گوشی و از همه مهم‌تر فلزی بودن کامل بدنه آن را تایید می‌کند. احتمال معرفی این گوشی در یک روز آینده وجود دارد.

تصاویر جدید که ظاهرا منبعی درون مجموعه سونی دارند از Z4 با عنوان XPERIA Z Fourth Generation یاد می‌کنند و در یکی از آنها با جمله The New Metal Expression به صراحت در مورد فلزی بودن دستگاه صحبت شده است در زیر این عکس نیز جمله نسبتا بلندی دیده می‌شود که ترجمه نسبتا دقیق آن عبارت ساخت فلز بسیار محکم و براق روی سطحی کاملا پولیش خورده و صیغلی با به کارگیری تکنولوژی آنودیزه کردن فلز خواهد بود.

اطلاعات جدید در مورد XPERIA Z4 - فلزی

 

اطلاعات جدید در مورد XPERIA Z4

بخش دیگری از اطلاعات افشا شده به‌جز تصاویر، به تقویم سونی برای رونمایی از محصولات آینده خود و به‌خصوص Z4 تعلق دارد. طبق این اطلاعات، سونی قرار است پرچمداری را در نخستین فصل مالی خود ارائه دهد که این فصل از آوریل تا ژوئن 2015 ادامه پیدا می‌کند در این فاصله زمانی یک تبلت پرچمدار و یک محصول پوشیدنی (به احتمال فراوان ساعت هوشمند) نیز به نمایش گذاشته می‌شود.

اطلاعات جدید در مورد XPERIA Z4

صحبت‌های فراوانی در میان است که سونی در روز 20 آوریل یعنی دقیقا همین فردا، پرچمدار موبایلی جدید خود یعنی Z4 را به نمایش بگذارد پس می‌توان این 24 ساعت را نیز برای روشن شدن حقایق به انتظار نشست.

اطلاعات جدید در مورد XPERIA Z4

منبع

ارسال یک پاسخ