آیفون بعدی (iPhone 7) هم‌اندازه iPhone 6s است؟

0
2015
اطلاعاتی درمورد طول و عرض آیفون 7

کم کم باید آماده باشیم که تا پایان یافتن تابستان و ماه سپتامبر پیش رو تقریبا هر روز خبرهای تایید نشده و شایعاتی را در مورد آیفون بعدی اپل یعنی احتمالا iPhone 7 بشنویم. چندی پیش مشخص شد که این گوشی جک 3.5 میلیمتری هدست را حذف نمی‌کند و اینک طبق یک خبر جدید ادعا شده که این گوشی از لحاظ سایز تفاوت خاصی با iPhone 6s سال گذشته ندارد.

در خبر جدید تصویر شماتیکی از این گوشی منتشر شده که دستگاه را به صورت یک طرح از پشت نشان می‌دهد و طول و عرض آن به میلیمتر بدون اشاره به ضخامت ارائه شده است. طول و عرض گوشی طبق این شماتیک 67.12×138.30 میلیمتر است که مقایسه آن با ابعاد iPhone 6s یعنی 67.1×138.3 میلیمتری هیچ تفاوتی را حداقل با لحاظ نکردن صدم میلیمتر نشان نمی‌دهد. این ابعاد به روشنی نشان می‌دهند که یا با صفحه‌نمایش یکسانی در این گوشی روبرو خواهیم بود و یا اینکه ابعاد آیفون 7 به میزان زیادی نسبت به گذشته تغییر نخواهد کرد.

اطلاعاتی درمورد طول و عرض آیفون 7

به نمایش در نیامدن ضخامت در این تصویر امیدواری‌هایی را در دل منتقدان و طرفداران این برند به جهت رفع برخی مشکلات گوشی‌های پیشین از جمله برآمدگی و بیرون زدگی لنز دوربین و به خصوص ظرفیت نچندان فوق‌العاده باتری ایجاد کرده است.

منبع

ارسال یک پاسخ