تصاویر تازه‌ای از آیفون‌های جدید: امسال سه آیفون؟

0
2278
ارائه تصاویری تازه از آیفون 7

صحبت از آیفون این روزها به نقل مجالس بدل شده است طراحی ظاهری، برخی از امکانات سخت‌افزاری، نوع دوربین‌ها و طراحی آنتن دستگاه تا حدود زیادی مشخص شده اما یکی از سوالاتی که هنوز در این رده پاسخ قاطعی برای آن ارائه نشده است  تعداد آیفون‌هایی ست که اپل امسال به بازار عرضه می‌کند. در همین راستا بار دیگر تصاویری ارائه شده که سه آیفون مختلف را نشان می‌دهند.

هر سه آیفونی که تصویر آنها جدیدا ارائه شده است طبق اطلاعات پیشین دارای طراحی ذکر شده برای دوربین، بدون خطوط آنتن و البته متاسفانه بدون جک 3.5 میلیمتری هدست بوده و بدین‌ترتیب احتمال واقعی بودن آنها تا حدودی تقویت می‌شود. در این ترکیب تنها یکی از این مدل‌ها دارای ترکیب دو دوربین در بخش پشتی است و دو مدل دیگر بازهم طبق اطلاعاتی که پیش از این مشخص شده بود تنها به یک دوربین در این قسمت مجهز شده‌اند.

ارائه تصاویری تازه از آیفون 7

ظاهرا مدل معمولی و مدل پلاس فاقد دوربین دوم هستند اما مدل سوم که احتمالا با پسوند Pro ارائه می‌شود با ترکیب دو دوربین و تغییرات بیشتری نسبت به مدل دیگر ارائه می‌شوند. ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که طبق اطلاعاتی که از یک منبع نسبتا معتبر به تازگی منتشر شده است ظاهرا این آیفون‌ها با هر پسوندی که معرفی شوند آیفون 7 نخواهند بود و اپل این نام را برای هفتمین سال ارائه آیفون در سال آینده در نظر گرفته است این نام ممکن است 6SE باشد.

ارائه تصاویری تازه از آیفون 7

یک تغییر دیگر مدل Pro که در تصویر بالا به خوبی مشخص است حضور پین‌های اتصال موسوم به pogo pins در پایین بخش پشتی گوشی است که احتمالا برای متصل کردن لوازم جانبی خاصی به کار می‌رود. اگر همه چیز طبق زمان‌بندی تایید نشده به پیش برود می‌توان انتظار داشت که آیفون‌های جدید در 6 سپتامبر (16 شهریور) به صورت رسمی معرفی شوند بنابراین انتظار برای دیدن آنها چندان طولانی نیز نخواهد بود.

منبع

ارسال یک پاسخ