Nokia 8.2 با سلفی 32 مگاپیکسلی پاپ‌آپ می‌آید؟

0
1701
Nokia 8.2 با سلفی 32 مگاپیکسلی پاپ‌آپ می‌آید؟

تا زمان رونمایی از پرچمدار بعدی شرکت نوکیا که در حال حاضر با نام Nokia 8.2 شناخته می‌شود، هنوز چند ماهی باقی ست اما در این فاصله برخی از مشخصات اصلی این گوشی به صورت غیر رسمی افشا شده است. طبق اطلاعاتی که یک لیکر نسبتا قابل اطمینان از Nokia 8.2 منتشر کرده، این گوشی دارای دوربین سلفی پاپ‌آپ بوده و از همان ابتدا با اندروید 10 یا Q عرضه می‌شود.

Nokia 8.2 با سلفی 32 مگاپیکسلی پاپ‌آپ می‌آید؟

بخش پاپ‌آپ این گوشی ظاهرا دارای یک دوربین 32 مگاپیکسلی‌ست که منبع خبر آن را از نوع Samsung GD1 می‌داند. این سنسور می‌تواند با ترکیب پیکسل‌های جانبی (و آنچه سامسونگ، Tetracell می‌نامد)، عملکرد بهتری را در وضوح 8 مگاپیکسلی در محیط‌های با نور کم ارائه کند. دیگر نکته جالب توجه در این میان به رم 8 گیگابایتی و حافظه داخلی 256 گیگابایتی دستگاه تعلق دارد.

این میزان حافظه رم و حافظه داخلی ممکن است در مقایسه با دیگر برندها، چندان فوق‌العاده به نظر نرسد و گوشی‌های پرچمدار مدت‌هاست مرز رم 8 گیگابایتی و حافظه 256 گیگابایتی را پشت سر گذاشته‌اند اما این موضوع برای نوکیا کاملا تازگی داشته و حتی Nokia 9 PureView نیز با چنین حافظه‌ای ارائه نشده است.

هنوز اطلاعات دیگری در مورد این گوشی در دسترس نیست اما می‌توان امیدوار بود که این مدل، هرچند دیرهنگام، اولین تجربه نوکیا با پروسسور قدرتمند Snapdragon 855 باشد.

منبع

ارسال یک پاسخ