Nokia X6 را زودتر از رونمائی از نزدیک ببینید!

0
3127
Nokia X6 را زودتر از رونمائی از نزدیک ببینید!

با توجه به حجم خبرهای رخنه کرده در مورد Nokia X6 ، این گوشی ممکن است هر لحظه امروز یا فردا یا هفته دیگر به صورت رسمی معرفی شود. دو روز پیش در مورد نوکیا X6 و زنده شدن دوباره آن گفتیم و تصاویر رندری آن را نیز با هم مشاهده کردیم این بار اما Nokia X6 کاملا جدی‌تر از گذشته بوده و تصاویری از این گوشی در شبکه اجتماعی Baidu چین منتشر شده که این گوشی را ظاهرا در یک کنفرانس غیر رسمی به صورت کاملا آشکار نشان داده و شایعات در مورد notch یا بریدگی بالای صفحه‌نمایش و طراحی فول اسکرین این گوشی را به وضوح نشان می‌دهد.

Nokia X6 را زودتر از رونمائی از نزدیک ببینید!

Nokia X طبق این تصاویر و آنچه قبلا از این گوشی می‌ًانیم یک صفحه‌نمایش کشیده با نسبت 19:9 دارد که نه‌تنها در پائین حاشیه بسیار باریکی دارد که تنها فضائی برای قرار گرفتن نشان نوکیا در آن وجود دارد بلکه در بالا نیز این حاشیه با وجود notch یا بریدگی تیره، به اندازه بسیار قابل‌توجه‌ای، اندک است. در این ناچ طبق معمول، دوربین دوم، حسگر نور و Proximity و البته اسپیکر تماس قرار دارند. در مورد سایز، وضوح و فناوری ساخت این صفحه‌نمایش هنوز اطلاع دقیقی در دست نیست.

Nokia X6 را زودتر از رونمائی از نزدیک ببینید!

در پشت گوشی دو دوربین که همراه با فلش‌های دوگانه خود به صورت عمودی قرار گرفته‌اند دیده می‌شود و در زیر آنها نیز سنسور اثر انگشت قرار دارد. تمامی المان‌های ذکر شده در این قسمت یک قاب نقره‌ای پیرامون خود دارند و این حاشیه نقره‌ای ظاهرا دورتادور جک هدست و دکمه پاور نیز دیده می‌شود. مدل این گوشی TA-1099 است و طبق اطلاعات به دست آمده، مشخصات آن در سطح میانی خواهد بود. برخی خبرها در مورد ارائه جهانی این گوشی در 16 ماه می یعنی 26 اردیبهشت حکایت دارند اما ممکن است زمان معرفی این گوشی کاملا قبل از این روز باشد.

منبع

ارسال یک پاسخ