One-X دوربین ورزشی جدید Insta 360 با وضوح 5.7K

0
1718
One-X دوربین ورزشی جدید Insta 360 با وضوح 5.7K

شرکت Insta 360 از دوربین ورزشی جدیدی به نانم One-X رونمائی کرده که یک اکشن‌کمرای 360 درجه‌ای با وضوح 5.7K است که با گوشی‌های اندرویدی و iOS هماهنگ بوده و به آنها متصل می‌شود. این مدل جدید جدا از وضوح 5.7K‌ با 30 فریم در ثانیه می‌تواند ویدئوهای 4K با نرخ 50 فریم در ثانیه با 3K‌ با 100 فریم در ثانیه را ضبط کند. وضوح عکاسی این دوربین نیز به 18 مگاپیکسل می‌رسد. به گفته شرکت سازنده این دوربین ورزشی جدید، از درجه بالائی از ثبات و لرزه‌‌گیری برخوردار است که آن را به یک گیمبال  واقعی نزدیک می‌کند؛ برای انجام این کار از الگوریتم بهبودیافته تثبیت با نام FlowState استفاده شده که به صورت دائمی و لحظه به لحظه، حرکات و لرزش‌ها را در تمامی جهت‌ها، تحلیل می‌کند.

One-X دوربین ورزشی جدید Insta 360 با وضوح 5.7K

ویدئوهای گرفته شده توسط این دوربین ورزشی جدید با نرم‌افزار اختصاصی ارائه شده همراه آن می‌تواند دوباره فریم‌گیری و ادیت شده و نقاط مهم و های‌لایت‌های تصویر را در کانون توجه قرار دهد. دیگر ویژگی این دوربین قابلیت جدید TimeShift است که در آن امکان تنظیم سرعت صحنه‌های مختلف و کند و تند کردن آن برای تأکید روی لحظات مهم وجود دارد. دوربین جدید Insta 360 امکان محو  کردن خودکار تصویر دسته سلفی را دارد و با استفاده از دسته سلفی 10 فوتی مخصوص آن می‌تواند تصویری همچون یک drone‌ را بدون داشتن drone ضبط کرد. بدنه محکم این دوربین امکان قرار دادن آن در یک قاب دارت مانند برای پرتاب کردن دوربین به سمت سوزه و خلق صحنه‌های بی‌نظیر را فراهم می‌کند.

دوربین ورزشی جدید One X از طریق وای‌فای به گوشی‌های موبایلی متصل شده و می‌تواند به صورت آنی، تصاویر را مشاهده کرد و به کنترل‌ها دسترسی داشت، از همین شیوه برای انتقال تصاویر برای ادیت نیز می‌توان استفاده کرد و البته طبق معمول گزینه اتصال از طریق کابل USB نیز در اختیار کاربران قرار دارد. در Insta 360 One X گزینه‌هائی نظیر ISO، جبران نورگیری، وایت بالانس و سرعت شاتر توسط کاربران قابل تنظیم بوده و برای آن لوازم جانبی دلخواهی از جمله یک کیس محکم، یک قاب ضد آب و ریموت هوشمند GPS ارائه می‌شود.

Insta360 ONE X از طریق سایت شرکت سازنده با قیمت 399.95 دلار قابل سفارش است و حضور آن در بازار نیز به دو روز دیگر یعنی 17 اکتبر (25 مهرماه) موکول شده است.

منبع

ارسال یک پاسخ