OnePlus و معرفی یک کاستوم رام و یک پاوربانک ارزان

0
1399
محصولات جدید وان پلاس

خبرها در مورد شرکت OnePlus این روزها زیاد شده است. پس از اطلاعات جدید در مورد گوشی‌ احتمالی سری مینی، اختلاف با سایانوژن در مورد ارائه سیستم‌عامل جدید و نشست خبری احتمالی این برند در روز جاری بلاخره نوبت به محصولات جدید این برند رسیده است خبر امروز در مورد وان‌پلاس به ارائه یک کاستوم‌رام و یک پاوربانک ارزان‌قیمت تعلق دارد.

یکی از اتفاق‌های جالب‌توجه در یکی دو هفته گذشته برای کاربران OnePlus One در کشور هند، اعلام رسمی سایانوزن در ارائه نکردن آپدیت جدید برای گوشی One فروخته شده در هندوستان بود. این مشکل که به‌دلیل قرارداد سایانوژن با اپراتور هندی Micromax صورت گرفته بود با واکنش شرکت مادر OnePlus همراه شد و در طی آن به کاربران این گوشی در هند، قول ارائه یک رام جدید داده شد. این قول ظاهر اینک به حقیقت نزدیک شده چرا که امروز از سوی این برند حضور یک کاستوم رام جدید تایید شد. البته ارائه این کاستوم‌رام جدید از سوی شرکت سازنده رسما به مشکل با سایانوژن مرتبط نشده است اما می‌توان حدس‌های بسیاری در این زمینه زد. این رام البته به‌صورت اجباری برای کاربران ارائه نمی‌شود اما می‌توان آن را به‌صورت دلخواه جایگزین رام سایانوزن گوشی‌های OnePlus One کرد. نام این رام البته هنوز به‌صورت رسمی مشخص نشده اما از سوی شرکت سازنده مسابقه‌ای در زمینه تعیین بهترین نام برای رام تعیین شده که برنده این مسابقه یا یک پاوربانک جدید دریافت می‌‌کند یا جایزه بزرگ برای سفر به دفتر مرکزی OnePlus‌در شنزن همراه با یک گوشی OnePlusOne.

محصولات جدید وان پلاس

محصولات جدید وان پلاس

در بخشی دیگر OnePlus یک پاوربانک 10 هزار میلی آمپر ساعتی را با قیمتی تنها 15 دلار عرضه می‌کند با این پاوربانک می‌توان یک گوشی OnePlus One را سه بار شارژ کرد این پاور بانک با بدنه آلومینیومی دارای دو پورت USB است و 220 گرم وزن دارد.

منبع

ارسال یک پاسخ